Już jutro w LDK film „Noe: wybrany przez Boga”

Do kin w całej Polsce już jutro wejdzie wyczekiwany film Darrena Aronofsky’ego „Noe: Wybrany przez Boga”. 28 marca również w Limanowskim Domu Kultury w Kinie Klaps będzie można obejrzeć historię wielkiego potopu.

Świat to miejsce pozbawione nadziei, gdzie nie pada deszcz i nie wschodzi zboże. Rządzą nim samozwańczy przywódcy wraz ze swoimi barbarzyńskimi hordami. Jedyny dobry człowiek w tej okrutnej rzeczywistości to Noe (Russell Crowe). Doświadczony wojownik, mag oraz uzdrowiciel, pragnie tylko pokoju dla swoich dzieci i żony Naameh (Jennifer Connelly). Każdej nocy jednak nawiedza go sen o niekończącej się powodzi – destrukcji wszelkiego istnienia. Stopniowo zdaje sobie sprawę, że to wiadomość wysyłana mu przez samego Stwórcę, który postanowił oczyścić świat ze zła. Noe otrzymuje ostatnią szansę ocalenia życia na Ziemi.

Szczegółowy harmonogram znajduje się na stronie LDK.

Oczywiście wybieram się na ten film, ale się zastanawiam na którą wersję pójść, z dubbingiem czy z napisami. Filmy z dubbingiem jakoś, tak po prostu mnie drażnią. Jeszcze bajki (Shrek itd.) można obejrzeć z dubbingiem, ale pozostałe filmy tylko z lektorem, ewentualnie z napisami. Dlatego chyba wybiorę drugą opcję. Zobaczymy czy film spełni moje i chyba wszystkich oczekiwania po doskonałym trailerze!

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=vZ_9flH3uoo[/youtube]

Kategorie: Ciekawostki, Informacje
Chcesz być na bieżąco? Otrzymywać powiadomienia o promocjach, rabatach i nowościach w KLI24.PL na skrzynkę pocztową?

Realizacja: Net-Factory