Dzika Karta dla Kapeli Roy!

Kapela Roy w Must be The Music

GŁOSUJEMY!

We wczorajszym ostatnim półfinale Must Be The Music wystąpiła limanowska Kapela Roy. Chłopaki z Limanowej wystąpili jako pierwsi i zaprezentowali swój własny utwór „Konik„, który przypadł do gustu publiczności jak i jurorom. Niestety, zespół nie otrzymał wystarczającej liczby głosów by dostać się do finału.

Jednak to nie koniec przygody z Must Be The Music. Kapela Roy ciągle ma szansę w głosowaniu internetowym. Dzięki naszym głosom mogą otrzymać „Dziką Kartę” i przejść do finału. Głosować można na stronie Radia RMF FM oraz poprzez aplikację MBTM na Facebooku.

A tak o występie Kapeli Roy powiedzieli jurorzy:

Kora: Bardzo Was lubię, jesteście ślicznie ubrani. Macie tyle energii pozytywnej, wspaniałej, młodej, cudnej, inteligentnej. Wszystko było po prostu „super-truper”.

Łozo: Dobra z Was banda. Czadowo wyglądacie, Występ ok. Bawiłem się przy tym, powiedzmy w miarę, ale nie wiem czy to jest na finał. Ale i tak Wam dam tak bo jesteście prze fajnym składem.

Ela Zapendowska: Łozo mi ukradł myśli. Też się nad tym zastanawiam, bo się świetnie Was słucha, ogląda. Nie wiem czy to jest za mało na finał. Wydaje mi się, że jednak trochę mało. Ale bardzo miło się Was słucha i eksplozja młodości jest, więc tak.

Adam Sztaba: Macie konkurencję, troszeczkę niestety w tej edycji. Niestety Future Folk, Lachersi to są zespoły, które trochę bardziej wchodzą w ten rodzaj miksów, ciekawego połączenia elementów ludowych z nieludowymi. Ja tamte miksy zdecydowanie wolę. zrzucam to na młodość, jesteście nieświadomi. Pracujcie! Macie fantastyczne zaplecze, które widzę tutaj za plecami. Dziś na nie, niestety.

Szczerze powiedziawszy utwór z eliminacji nie przypadł mi jakoś do gustu, niby fajny, energiczny, ale jakiś taki niedopracowany, ale nowy kawałek „Konik”? Panowie co tu dużo pisać? Świetny. Dlatego, głosuję i szczerze zachęcam Was do tego. Dajmy chłopakom szansę!

Kapela Roy – Konik

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=t6OztTAm0NA[/youtube]

[nggallery id=47]

fot. kapelaroy.com

Chcesz być na bieżąco? Otrzymywać powiadomienia o promocjach, rabatach i nowościach w KLI24.PL na skrzynkę pocztową?

Realizacja: Net-Factory