Limanowianin powalczy na Mistrzostwach Świata

5 Wagowe Mistrzostwa Świata w Tokio

Z końcem kwietnia w stolicy Japonii odbędą się 5 Wagowe Mistrzostwa Świata. Zaraz po Mistrzostwach Świata Open to najbardziej prestiżowe zawody w świecie Karate Kyokushin. W tegorocznej edycji Wagowych Mistrzostw Świata wystąpi również wychowanek Limanowskiego Klubu Kyokushin Karate Sensei Piotr Marek Jasica, który obecnie mieszka oraz pracuje w Stanach Zjednoczonych. Sensei Piotr obecnie trenuje w Chicago w klubie Shihan Lesława Samitowskiego. Jego świetne występy na wielu turniejach w Ameryce Północnej dały mu przepustkę do tegorocznych Mistrzostw Świata w Tokio.

Zobacz jak walczy Sensei Piotr Marek Jasica:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7YR7Nv5acSU[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=uiBdmgKR31U[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6nZBcyg8nd0[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=H6GccAIbOcY[/youtube]

Pamiętacie jak pisałem o „Sile Limanowskiego Kyokushin”? Niektórzy z Was czytali ten wpis pewnie z lekkim niedowierzaniem, bo jak to? W takiej małej Limanowej kadrowicze Polski, medale mistrzostw świata, europy, polski, następne pokolenia młodych dzielnych i zdolnych karateków? Wydaje się nieprawdopodobne, ale tak jest. Praca instruktorów nie idzie marne i o limanowskiej szkole Kyokushin jest głośno i będzie głośno bo Limanowski Klub Karate Kyokushin nie zamierza zawieszać swojej działalności a wręcz przeciwnie, w planach ma wyłącznie rozwój i krzewienie sztuki Karate Kyokushin na ziemi limanowskiej.

Zakwalifikowanie się do Wagowych Mistrzostw Świata przez wychowanka braci Golińskich jest potwierdzeniem moich wcześniejszych słów, limanowskie Karate Kyokushin jest silne i staje się coraz silniejsze.

Senseiowi Piotrowi chyba jak cała Limanowa życzę powodzenia!

PS. Zapraszam na salę na trening Karate -> www.karate.limanowa.pl

Chcesz być na bieżąco? Otrzymywać powiadomienia o promocjach, rabatach i nowościach w KLI24.PL na skrzynkę pocztową?

Realizacja: Net-Factory