Nowy LDK – podoba się!

Przebudowa LDK-a

Nie tak dawno na stronie miasta Limanowa pojawiła się koncepcja przebudowy Limanowskiego Domu Kultury. Wizualizacja wygląda naprawdę profesjonalnie i bardzo mi się podoba.Niestety jest to tylko koncepcja, Urząd Miasta nie podaje żadnych konkretnych dat kiedy prace miałyby się rozpocząć.

Nie wierzę, że znajdzie się choć jedna osoba w mieście, której podobałby się obecny wygląd i stan LDK. Cały budynek to relikt minionych czasów, odstrasza samym swoim wyglądem, nie mówiąc już o wnętrzu, a powinien być wizytówką miasta. Dlatego, też bardzo podoba mi się pomysł przebudowy całego kompleksu „za rzeką” a najbardziej podoba mi się pomysł odkopania piwnic i przeznaczenia tych pomieszczeń do wykorzystania komercyjnego. Do tego dochodzi kapitalnie rozplanowane tarasy, zaplecze dla skateparku, ścianki wspinaczkowej, lodowiska czy ekranu dla kina plenerowego.

To wszystko naprawdę pięknie wygląda i może się podobać. Koncepcja jest przemyślana i profesjonalnie zaprojektowana. Tylko co z tego? Skoro nie ma żadnych dat ani żadnych konkretów.

Więcej zdjęć na stronie Urzędu Miasta.

Chcesz być na bieżąco? Otrzymywać powiadomienia o promocjach, rabatach i nowościach w KLI24.PL na skrzynkę pocztową?

Realizacja: Net-Factory