Kapela Roy w Must Be The Music

Kapela Roy w Must be The Music

W sobotę na Facebooku, na tablicy jednego z członków Kapeli Roy pojawiła się informacja, że w niedzielę zostanie wyemitowany odcinek Must Be The Music z udziałem limanowskiej kapeli – Kapeli Roy.

Kapela Roy to: Damian, Mateusz, Kamil, Piotrek, Darek oraz Mariusz, ich repertuar obejmuje polską muzykę rozrywkową z ubiegłych dekad, współczesne przeboje, muzykę folkową, oraz utwory biesiadne.

Oglądałem niedzielny odcinek MBTM i niestety nie widziałem tam chłopaków z Limanowej. Poszukałem trochę w Internecie, na Facebooku i znalazłem oficjalny komunikat kapeli.

Chcielibyśmy sprostować wiadomość o wyemitowaniu nas w odcinku programu Must be the music, w którym mieliśmy się dzisiaj znaleźć. Ponieważ dostaliśmy telefon z nr. prywatnego, w którym zostaliśmy poinformowani o naszym udziale w tą niedziele.  Ktoś zrobił sobie głupi żart, dlatego bardzo przepraszamy za nieporozumienie. Mamy nadzieję że po tym bardzo niesmacznym incydencie dalej nas będziecie wspierać i po naszym występie który mamy nadzieje bedzie juz niedługo będziemy mogli liczyć na wasze głosy. Jeszcze raz bardzo serdecznie przepraszamy.

– Mateusz Szubryt członek kapeli.

Kapela Roy pozytywnie przeszła precasting w Zakopanem, następnie wzięła udział w eliminacjach w Warszawie przed jury MBTM (Kora, Zapendowska, Łozo oraz Sztaba), odcinek z ich udziałem pewnie zostanie już wkrótce wyemitowany. Pozostało nam tylko czekać.

Próbka możliwości Kapeli Roy:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JR27PW8h2Yc[/youtube]

PS. Fotka główna pochodzi ze strony kapeli.

Chcesz być na bieżąco? Otrzymywać powiadomienia o promocjach, rabatach i nowościach w KLI24.PL na skrzynkę pocztową?

Realizacja: Net-Factory