Najpiękniejszy rynek w Małopolsce

Przeglądając najświeższe wydarzenia na portalach informacyjnych z naszego regionu wpadłem na dosyć ciekawy artykuł a raczej konkurs na stronie naszemiasto.pl. Gdzie rozpoczęła się druga edycja konkursu na najpiękniejszy rynek w Małopolsce. Z ważnych informacji od autora plebiscytu podam tylko tyle, że jeden adres IP może oddać 5 głosów a samo głosowanie trwa do 27 grudnia.

Do wyboru mamy mnóstwo miast, m. in. Czchów, Chrzanów, Lipnica, Kraków, Myślenice, Oświęcim i wiele innych z terenów małopolski. Najzabawniejsze jest to, że prowadzi Limanowa z liczbą głosów: 2375, zostawiając daleko w tyle Nowy Sącz, Kraków czy Tarnów.

Czas pokaże jak zakończy się II edycja plebiscytu. Czekam z niecierpliwością na wyniki 🙂 Obiektywnie patrząc na ten plebiscyt to naszej Limanowej daleko, bardzo daleko do rynku w Krakowie czy w Nowym Sączu. Jednak internetowe sondy, konkursy i plebiscyty, w których głos oddają internauci mają to do siebie, że są wynikiem subiektywnych opinii i ocen ludzi biorących w nich udział. A więc miejmy z tego fun!

No to głosujemy!

Zdjęcie główne autorstwa Pani Jolanty Szyler z UM Limanowa.

Chcesz być na bieżąco? Otrzymywać powiadomienia o promocjach, rabatach i nowościach w KLI24.PL na skrzynkę pocztową?

Realizacja: Net-Factory