Witajcie w nowym KLI24.PL

Witajcie w nowym KLI24.PL

7 września 2010 roku jesteśmy właścicielami domeny kli24.pl i przez te prawie 6 lat w obrębie domeny działo się naprawdę dużo. Pod koniec roku zdecydowaliśmy o gruntownych zmianach. Limanowski Katalog Przedsiębiorców zniknie z sieci, co prawda subdomena www.firmy.kli24.pl nadal pozostanie w Internecie, ale cała działalność portalu została już pomyślnie przeniesiona na główą domenę www.kli24.pl, które zamiast formuły bloga regionalnego będzie Regionalnym Portalem Biznesowym, który ma zadanie skutecznie promować limanowskich przedsiębiorców w Internecie. Po wielu latach w końcu będziemy robić to co naprawdę umiemy.

Strona przesła gruntowny remont. Po wejściu na stronę główną mamy do czynienia z katalogiem biznesowym z prawdziwego zdarzenia, strona jest przejrzysta i czytelna.

Dodawanie firm, przeglądanie, korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe i nie podlega żadnym opłatom. Opłacie podlegają wyłącznie opcje promowania firmy, a tych nie brakuje. O szczegółach naszej oferty przeczytasz na specjalnej podstronie. Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy, które poważnie podchodzą do swojego wizerunku w sieci. Zapraszamy firmy, instytucje, stowarzyszenia, kluby a przede wszystkim mieszkańców powiatu limanowskiego do współpracy i współtworzenia tego miejsca.

Posiadamy dwa pakiety w ramach którego udostępniamy firmom miejsce w portalu KLI24.PL. Pakiet standard, który wygląda tak: DPS Mszna Dolna oraz pakiet Premium, który prezentuje się już tak: Net-Factory projektowanie stron internetowych. Różnica jest znacząca. Pierwszy pakiet jest darmowy, drugi kosztuje tylko 99 zł na rok.

Jesteśmy w trakcie testów witryny, gdyby ktoś natrafił na jakieś błędy lub usterki prosimy o kontakt.

Do usłyszenia, do zobaczenia,
Redakcja KLI24.PL

 

Kategorie: Informacje, Redakcyjne
Chcesz być na bieżąco? Otrzymywać powiadomienia o promocjach, rabatach i nowościach w KLI24.PL na skrzynkę pocztową?

Realizacja: Net-Factory