Rozpoczyna się budowa hali sportowej przy Mechaniku

12 marca Zarząd Powiatu Limanowskiego reprezentowany przez Starostę Jana Puchałę oraz Wicestarostę Mieczysława Urygę po przeprowadzeniu postępowania przetargowego podpisał umowę z Panem Andrzejem Janikiem prowadzącym działalność gospodarczą pod nazwą JANBUD z Barcic Dolnych.

I etap inwestycji pn. Budowa hali sportowej połączonej ze szkołą wraz z infrastrukturą techniczną przy Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Jana Pawła II, ul. Zygmunta Augusta 8 w Limanowej zostanie zrealizowany do 29 maja 2015 r. a jej wartość to 518 tys. zł.

Określony w umowie I etap – Budowy hali sportowej to w szczególności: wykonanie robót rozbiórkowych, robót ziemnych, wykonanie fundamentów, ścian fundamentowych i zbrojenia, izolacja fundamentów i ścian fundamentowych, wykonanie płyt posadzkowych (hali i pozostałych pomieszczeń), kanalizacji sanitarnej pod płytami (podposadzkowej), a także przebudowę linii kablowo-napowietrznej NN, wykonanie kanalizacji deszczowej i wykonanie przyłącza kanalizacji sanitarnej.

Po podpisaniu umowy odbyło się przekazanie placu budowy przy Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Limanowej.

źródło: Powiat Limanowski
Chcesz być na bieżąco? Otrzymywać powiadomienia o promocjach, rabatach i nowościach w KLI24.PL na skrzynkę pocztową?

Realizacja: Net-Factory