Juniorzy młodsi powalczą w Krakowie

Juniorzy młodsi Sokoła po awansie z turnieju o Mistrzostwo Podokręgu wybrali się do Nowego Sącza by spróbować swoich sił w turnieju o Mistrzostwo Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Zagrali bardzo dobrze ulegając tylko drużynie Sandecji. Niekwestionowanym bohaterem spotkań był Kamil Śliwa.

Drużyna juniorów młodszych podejmowała w grupie takie zespoły jak Dunajec czy Orawę Jabłonkę. W pierwszym meczu drużyna ze Słopnic pokonała Dunajec 1:0 po fenomenalnym golu Kamila Śliwy. Po zwycięstwie trzeba było się zmierzyć z drugą drużyną w grupie Orawą Jabłonka. Po kilku minutach gry Kamil Śliwa strzelił bramkę na 1:0, lecz drużyna Orawy szybko wyrównała. Tuż przed zakończeniem spotkania Karol Tomera pokonał bramkarza Jabłonki strzelając bramkę i kończąc mecz zwycięskim wynikiem 2:1 dla Sokoła.

Kolejny mecz dla Sokoła to walka o półfinał z Wójtową. Wynik meczu szybko otworzył Kamil Śliwa strzelając na 1:0, po czym kilka minut później na 2:0 podwyższył Karol Tomera. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:0. W półfinale drużyna Sokoła zmierzyła się z Glinikiem Gorlice. Pojedynek na bramki otwarł w pierwszych minutach Kamil Śliwa. Wynik pierwszych minut 1:0 dla „Sokołów” utrzymał się do końca spotkania. W meczu finałowym Sokół zmierzył się z Sandecją Nowy Sącz. Podczas meczu nie padła żadna bramka. Nastąpiła seria rzutów karnych, i tu nasza drużyna uległa Sandecji (3:2 k). Drużyna Sokoła zdobyła wicemistrzostwo turnieju i będzie reprezentować okręg w finałach Halowych Mistrzostw Małopolski juniorów młodszych w Krakowie 14 marca 2015 r. na obiekcie J&J SPORT CENTER w Krakowie-Skotnikach.

źródło: UG Słopnice
Chcesz być na bieżąco? Otrzymywać powiadomienia o promocjach, rabatach i nowościach w KLI24.PL na skrzynkę pocztową?

Realizacja: Net-Factory