Ceramika, taniec i śpiew – czyli ferie w MOKu

Ceramika, taniec i śpiew oraz rozgrywki steel darta to wszystko czekało na uczestników zajęć w czasie ferii zimowych w mszańskim MOKu. Ferie w MOKu zaczęły się zajęciami tanecznymi prowadzonymi przez Kubę Pachowicza. Kilkanaście osób wzięło udział w tych zajęciach i przez 3 dni intensywnie ćwiczyło układ taneczny oraz podstawy tańca towarzyskiego.

W środę, 18 lutego odbyły się zajęcia z ceramiki, na które oprócz stałych bywalców udało się zaprosić kilka nowych osób, które po raz pierwszy miały kontakt z gliną i tworzeniem z tego materiału. W rozgrywkach darta wzięły udział tylko 2 osoby Jasiek i Adrian, ich mecz zakończył się wynikiem 0:2. Drugi tydzień ferii minął pod znakiem warsztatów gospel.

Przypominamy, że warsztaty śpiewu będą kontynuowane w kolejnych miesiącach. Najbliższe już 14 marca. Odbyły się również zajęcia z ceramiki. Tym razem co widać po zdjęciach dominowały dzbanki, które niektórzy z uczestników wykonywali po raz pierwszy raz.

Zakończyły się także rozgrywki steel darta. W tym tygodniu do walki stanęły dziewczyny – Julia i Marysia próbowały stawić czoło Jaśkowi, jednak to on w klasyfikacji generalnej okazał się być najlepszy.

Klasyfikacja generalna rozgrywek steel darta:

1. Jan Kokoszka
2. Maria Majkowska
3. Julia Majkowska i Adrian Nowak

Również w świetlicy osiedlowej ul Starowiejskiej, odbywały się zajęcia podczas ferii. Poza zajęcami plastycznymi, najbardziej popularnymi odbyły się dwa turnieje sportowe: Turniej Tenisa Stołowego i Turniej Piłkarzyków. Jak twierdzi pani Róża, która organizowała zajęcia zainteresowanie było ogromne.

źródło: UM Mszana Dolna
Chcesz być na bieżąco? Otrzymywać powiadomienia o promocjach, rabatach i nowościach w KLI24.PL na skrzynkę pocztową?

Realizacja: Net-Factory