Pożegnali się z mundurem

16 lutego w siedzibie limanowskiej policji, pożegnano dotychczasowego Zastępcę Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego KPP podinsp. Zygmunta Gortala, a także asp. sztab. Adama Kołodzieja. W spotkaniu uczestniczył Mieczysław Uryga, Wicestarosta Limanowski.

Dwóch policjantów – podinsp. Zygmunt Gortal, zastępca naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego oraz asp. sztab. Adam Kołodziej, dyżurny Zespołu Dyżurnych Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego z dniem 16 lutego pożegnało się z mundurem.

Podczas spotkania insp. Robert Hahn, komendant Komendy Powiatowej Policji w Limanowej, wraz z swoim zastępcą Tadeuszem Stachakiem, oraz naczelnikami i pracownikami limanowskiej komendy podziękowali za współpracę przekazując okolicznościowe listy i upominki.

W trakcie spotkania odchodzącemu ze służby podinsp. Zygmuntowi Gortalowi, komendanci limanowskiej policji w podziękowaniu za służbę, wręczyli pamiątkową szablę oficerską.

W trakcie spotkania Mieczysław Uryga, wicestarosta limanowski w imieniu władz powiatu limanowskiego, podziękował policjantom za dotychczasową współpracę, a także oddaną służbę na rzecz bezpieczeństwa lokalnej społeczności. Życzył, by nadchodzący nowy etap życia, był doskonałym momentem spełniania marzeń, zamierzeń i pomysłów, na które dotychczas brakowało czasu.

Galeria zdjęć

[nggallery id=189]

źródło: Powiat Limanowski
Chcesz być na bieżąco? Otrzymywać powiadomienia o promocjach, rabatach i nowościach w KLI24.PL na skrzynkę pocztową?

Realizacja: Net-Factory