Policjanci podsumowali 2014 rok

13 lutego, o godzinie 10:00 w Komendzie Powiatowej Policji w Limanowej odbyła się roczna odprawa służbowa podsumowywująca 2014 rok. Udział w niej wziął Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie insp. Jacek Fabisiak.

Komendant Powiatowy Policji w Limanowej insp. Robert Hahn rozpoczynając odprawę powitał insp. Fabisiaka , dziękując za pomoc i ogromne wsparcie jakie w ubiegłym roku otrzymała limanowska komenda w ramach inwestycji związanych między innymi z termoizolacją budynku.

Wyniki pracy limanowskich policjantów obrazowo przedstawiła multimedialna prezentacja odnosząc się do poziomu uzyskiwanych efektów pionu kryminalnego, prewencji i ruchu drogowego.

Insp. Jacek Fabisiak w swoim wystąpieniu, podziękował policjantom i pracownikom cywilnym Komendy Powiatowej Policji w Limanowej za to, że osiągnięte wyniki jednoznacznie wskazują na ogromne zaangażowanie w służbie i pracy, co z kolei przenosi się na poprawę stanu bezpieczeństwa i podnosi społeczne uznanie. Kończąc swoje wystąpienie insp. Fabisiak życzył funkcjonariuszom i pracownikom cywilnym sukcesów nie tylko w życiu zawodowym ale i osobistym.

źródło: KPP Limanowa
Chcesz być na bieżąco? Otrzymywać powiadomienia o promocjach, rabatach i nowościach w KLI24.PL na skrzynkę pocztową?

Realizacja: Net-Factory