Konkurs „Wielkanoc jest w Małopolsce”

„Wielkanoc jest w Małopolsce” – to kolejny konkurs na kreatywną pamiątkę z Małopolski. Tym razem samorząd Województwa Małopolskiego nagrodzi autorów najlepszych projektów upominków, które inspirowane będą kulturą ludową i posłużą do promocji regionu w okresie Wielkanocy.

To już trzeci konkurs na pamiątkę z Małopolski. W zabawie można było brać udział wiosną i zimą 2014 roku – wybrane wtedy projekty upominków świątecznych został zrealizowane, a ich autorzy nagrodzeni.

Dziś rusza kolejna edycja konkursu. To doskonała okazja na wykazanie się kreatywnością i zaproponowanie prezentu, który stanie się wizytówką Małopolski na Wielkanoc 2015. Celem zabawy jest ukazanie bogactwa i zasobów kultury ludowej jako źródła inspiracji, a także nietypowa promocja naszego województwa.

Prace w dwóch kategoriach (tradycyjna – „Alleluja po małopolsku” oraz nowoczesna – „Wielkanocny dizajn”) można zgłaszać od 4 lutego do 27 lutego w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. Konkurs skierowany jest do twórców i artystów prowadzących działalność gospodarczą w zakresie produkcji pamiątek lub zrzeszonych w stowarzyszeniach twórców i artystów, studentów szkół artystycznych, a także do innych podmiotów i osób fizycznych. Zwycięzcy otrzymają nagrody w wysokości do 2 000 zł brutto z tytułu udzielenia licencji do projektu pamiątek. Ponadto laureaci mają możliwość otrzymania zlecenia na produkcję i dostawę do 60 sztuk zwycięskich pamiątek.

Zwycięzców zabawy wybierze Komisja Konkursowa. Najlepsze projekty powalczą również o nagrodę Internautów, którzy będą mogli wybrać swojego faworyta w głosowaniu na: www.facebook.com/lubiemalopolske.

Finał konkursu odbędzie się w Krakowie w dniu 21 marca.

Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie.

Informacje w sprawie konkursu można uzyskać pod nr tel.: 12 379 60 50.

więcej informacji znajdziecie tutaj.

źródło: Powiat Limanowa
Chcesz być na bieżąco? Otrzymywać powiadomienia o promocjach, rabatach i nowościach w KLI24.PL na skrzynkę pocztową?

Realizacja: Net-Factory