Decopage nie tylko ładnie brzmi, ale i świetnie wygląda

Dzisiejsze spotkanie dzieciaków z trzech świetlic z Gminy Limanowa, które odbyło się w Starej Wsi nr 1 rozpoczęło się właśnie od tytułowych zajęć plastycznych. To skomplikowana, ale bardzo dekoracyjna technika. Powstało kilkadziesiąt pięknych obrazów, które można zobaczyć na zdjęciach.

Co ciekawe, roztargnieni albo niezbyt skupieni na uwagach prowadzącej zajęcia Joli Biedroń , która objaśniała poszczególne etapy twórcze, stworzyli własne techniki, które niezupełnie przypominały francuski pierwowzór, ale były równie piękne.

Kolejnym elementem wspólnego spotkania były wyścigi własnoręcznie zrobionych rybek; tutaj już trzeba było wykazać się nie tylko zdolnościami plastycznymi, ale i niezłą kondycją płuc.

W tej ciekawej i pełnej śmiechu zabawie z nagrodami „ryby” z Sowlin były bezkonkurencyjne, chociaż w młodszej grupie udało się wygrać Natalce z Pisarzowej. Na koniec, w oczekiwaniu na autobus urodziła się sympatyczna zabawa w „zajączki” z fantami, które trzeba było potem wykupić jakimś zadaniem.

źródło: UG Limanowa
Chcesz być na bieżąco? Otrzymywać powiadomienia o promocjach, rabatach i nowościach w KLI24.PL na skrzynkę pocztową?

Realizacja: Net-Factory