Świeto Zawodów już w czwartek!

W najbliższy czwartek 29 stycznia 2015 r. odbędzie się trzecia edycja Święta Zawodów w powiecie limanowskim. Impreza organizowana jest w ramach realizacji projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce”. Kształcenie zawodowe w powiecie limanowskim zaprezentuje pięć szkół , które od 2010 roku uczestniczą w projekcie i dzięki temu bogato wyposażyły swoje pracownie, a także zrealizowały szereg ciekawych kursów i zajęć dla młodzieży.

Ciekawe ekspozycje i stoiska branżowe odwiedzą gimnazjaliści z całego powiatu.  W Roku Szkoły Zawodowców, ogłoszonym przez Panią Minister Edukacji Narodowej, będziemy zachęcali uczniów III klas gimnazjum do wyboru szkół zawodowych i kształcenia się w placówkach o bardzo wysokim standardzie edukacyjnym.

Święto Zawodów rozpocznie się 29 stycznia o godzinie 9:00 w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Limanowej. Uczniowie wraz z rodzicami i swoimi nauczycielami będą mogli spotkać się z doradcami zawodowymi Powiatowego Urzędu Pracy, którzy będą udzielali informacji pomocnych w planowaniu kariery zawodowej. Po raz pierwszy w Święcie Zawodów wezmą udział lokalni przedsiębiorcy, którzy współpracują ze szkołami w ramach realizacji staży i praktyk. Stoiska i ekspozycje będą czynne do 14:30. Chęć udziału w Święcie Zawodów zdeklarowało ponad 20 gimnazjów z terenu powiatu limanowskiego.

Swieto Zawodów

źródło: UM Limanowa
Chcesz być na bieżąco? Otrzymywać powiadomienia o promocjach, rabatach i nowościach w KLI24.PL na skrzynkę pocztową?

Realizacja: Net-Factory