Przedszkolaki świętowały Dzień Babci i Dziadka

Dzieci z oddziału IV „Krasnoludki” Miejskiego Przedszkola nr 2 w Limanowej bardzo sumiennie przygotowywały się do wizyty w Domu Pomocy Społecznej w Limanowej w dniu 20 stycznia ćwiczyły piosenki, tańce, wierszyki z okazji „Dnia Seniora”. Kiedy dzieci przybyły na miejsce zostały serdecznie przyjęte przez mieszkańców.

Pani Dyrektor Halina Kożuch złożyła wszystkim życzenia, spokoju, radości a przede wszystkim zdrowia z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Rozpoczęła się prezentacja wokalno- taneczno- recytatorska. Na początku zespół powitał się tradycyjnym kolędniczym przywitaniem „Przyśli my tu po kolędzie, a czy będzie, czy nie będzie kolędować trzeba wszędzie” oraz „Na góralską nutę dla was zatańczymy i zaśpiewamy pięknie i życzenia złożymy”. Następnie przedszkolaki zaprezentowały trzy tańce regionalne. Krakowiak z hejnałem, polka śmieszka oraz polka z przytupem. Na pożegnanie dzieci wspólnie ze zgromadzoną publicznością śpiewały kolędy.

Wszystkie prezentacje artystyczne były głośno oklaskiwane, a w podziękowaniu za przybycie i wniesienie radości przedszkolaki otrzymały słodki poczęstunek.

Galeria zdjęć

[nggallery id=166]

źródło: UM Limanowa
Chcesz być na bieżąco? Otrzymywać powiadomienia o promocjach, rabatach i nowościach w KLI24.PL na skrzynkę pocztową?

Realizacja: Net-Factory