Laureatki konkursu plastycznego z Pasierbca!

„Młodzież wolna od dymu tytoniowego”- pod takim hasłem odbył się konkurs zorganizowany przez Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny, którego podsumowanie miało miejsce w Bibliotece Pedagogicznej w Limanowej. Konkurs skierowany był do uczniów szkół gimnazjalnych powiatu limanowskiego i  polegał na wykonaniu plakatu antytytoniowego.

Na konkurs nadesłano 37 prac z 14 gimnazjów. Komisja Konkursowa w składzie: Andrzej Giza –   plastyk – Limanowski  Dom Kultury, Magdalena Ślazyk – Dyrektor Wydziału Organizacji i Zdrowia – Starostwo Powiatowe w Limanowej, Edyta Fiejtek – młodszy asystent – Oświata Zdrowotna i Promocja Zdrowia PSSE w Limanowej postanowiła nagrodzić trzy  najlepsze prace i przyznać jedno wyróżnienie. Wśród nagrodzonych prac aż dwie należały do gimnazjalistek z Zespołu Szkół w Pasierbcu.

Uznanie w oczach jury zyskały plakaty autorstwa Magdaleny Kotary – laureatka  II miejsca oraz Oliwii Dziedzic – zdobywczyni III miejsca. Plakaty dziewcząt powstały pod kierunkiem Pani mgr Natalii Wątroby. Prace gimnazjalistek zachwyciły jury oryginalnym ujęciem tematu i głębokim przekazem. Na zwycięzców konkursu czekały atrakcyjne nagrody w postaci nowoczesnych smartfonów.

źródło: UG Limanowa
Chcesz być na bieżąco? Otrzymywać powiadomienia o promocjach, rabatach i nowościach w KLI24.PL na skrzynkę pocztową?

Realizacja: Net-Factory