III Mikołajkowy Turniej Szachowy

W poniedziałek, 8 grudnia 2014 r. w Zespole Szkół Samorządowych Nr 1 w Limanowej odbył się III Mikołajkowy Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Limanowa.

Choć Turniej Mikołajkowy ma na celu głównie rozrywkę i przyjemne spędzenie czasu, to nie zabrakło również rywalizacji i emocji w walce o puchary i jak najlepszy wynik.

Turniej cieszył się bardzo dobrą frekwencją w grupach urodzonych w roku 2007 i później, oraz w grupie ur. 2004 – 2006, natomiast roczniki ur. 2003 i wcześniej – już w Mokołaja pewnie przestały wierzyć – na zgłoszonych 11 uczestników do gry przystąpiły zaledwie 4 osoby.

Najlepsi w swoich kategoriach zostali nagrodzeni pucharami. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i złote medale, a także prezent od Świętego Mikołaja. Nagrody wręczała w imieniu Burmistrza Miasta Limanowa Dyrektor Zespołu Szkół Samorządowych Nr 1 Kazimiera Zięba.

Zawody sędziowali:

Stanisław Czyrnek, Rafał Trojanowski i Ryszard Ewert, których w grupie najmłodszych wspomagał Paweł Tobiasz.

Turniej zorganizował Wydział Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki. Za współpracę i pomoc dziękujemy Dyrekcji Zespołu Szkół Nr 1 w Limanowej.

Szczegółowe wyniki Mikołajkowego Turnieju Szachowego

Galeria zdjęć:

[nggallery id=137]

źródło: UM Limanowa
Chcesz być na bieżąco? Otrzymywać powiadomienia o promocjach, rabatach i nowościach w KLI24.PL na skrzynkę pocztową?

Realizacja: Net-Factory