Sukces Limanovi Indeco MOS PL

W dniu 31 października 2014 roku na stadionie – Płomienia w Łososinie Górnej odbył się rewanżowy pojedynek pomiędzy drużynami – mistrzem Okręgu Nowotarskiego -Unią Naprawa a mistrzem Okręgu Nowosądeckiego – Limanovią Indeco MOS PL w kategorii juniorów młodszych.

Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 3-0 dla naszej drużyny, również w rewanżu nasi zawodnicy nie pozostawili złudzeń swoim rywalom z Naprawy, komu należy się awans do wyższej ligi ,wygrywając 4-1.

Z tej okazji należą się słowa uznania i podziękowania dla wszystkich zawodników naszej sekcji oraz trenera pana Bogusława Biedy za wielki wkład oraz zaangażowanie w codzienną pracę. Słowa podziękowania kierujemy również do władz Powiatu Limanowskiego oraz Miasta Limanowa, jak również do firmy Indeco na ręce pana Piotra Wilczka, który wspiera nie tylko finansowo naszą drużynę. Przypominamy, iż w Małopolskiej Lidze nasz ośrodek reprezentuje również drużyna juniorów starszych, która z powodzeniem rywalizuje na tym szczeblu rozgrywkowym. Bardzo serdecznie zapraszamy na zajęcia naszych sekcji wszystkich chłopców ze szkół z terenu Powiatu Limanowskiego, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności piłkarskie

– informuje Paweł Pięta dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w ramach którego działa MOS PL.

Dzięki tym zwycięstwom od przyszłej rundy nasi zawodnicy występować będą w Małopolskiej Lidze Juniorów Młodszych, gdzie będą mogli rywalizować z najlepszymi zespołami z naszego województwa w tej kategorii wiekowej, co niewątpliwie w znacznym stopniu przyczyni się do ich rozwoju piłkarskiego.

Galeria zdjęć

[nggallery id=115]

źródło: Powiat Limanowa
zdjęcia: Unia Naprawa
Chcesz być na bieżąco? Otrzymywać powiadomienia o promocjach, rabatach i nowościach w KLI24.PL na skrzynkę pocztową?

Realizacja: Net-Factory