Dziewczęta z Pisarzowej triumfują w siatkówce.

Sukcesy Pisarzowej w piłce siatkowej powoli stają się już tradycją. Po wygranych Szkoły Podstawowej dzisiaj zwycięstwo wywalczyły dziewczęta z Gimnazjum. W zawodach, które odbyły się na hali w Pisarzowej wzięło udział 5 Zespołów Szkół, które turniej rozegrały systemem każdy z każdym.

Najbardziej zacięta walka wywiązała się między drużynami z Męciny i Pisarzowej, która ostatecznie zakończyła się wygraną gospodarzy.

Mistrzynie Gminy Limanowa grały w składzie: Majoch Urszula, Motyka Mariola, Janik Irena, Jasica Marlena, Sławek Wioleta, Uryga Justyna, Kotlarz Kinga, Górszczyk Natalia, Górszczyk Angelika, Kamińska Sabina, Konik Dorota, Kowalska Sylwia i Florek Natalia. Opiekunem drużyny jest nauczyciel wychowania fizycznego, Michał Majka.

  • Klasyfikacja ogólna turnieju:

I m – Pisarzowa
II m – Męcina
III m – Mordarka
IV m –Pasierbiec
V m – Rupniów

Wręczenia nagród i dyplomów dokonali: Wojciech Korabik – z Urzędu Gminy Limanowa, oraz nauczycie wychowania fizycznego: Marek Golonka i Robert Piwowarczyk. Zwycięska drużyna będzie reprezentować Gminę na zawodach powiatowych, które odbędą się 12 grudnia w ZS 1 Limanowa. Życzymy powodzenia.

źródło: UG Limanowa
Chcesz być na bieżąco? Otrzymywać powiadomienia o promocjach, rabatach i nowościach w KLI24.PL na skrzynkę pocztową?

Realizacja: Net-Factory