Płomień na remis 2:2 w Wojnarowej

Płomień Limanowa w wyjazdowym spotkaniu zremisował z Orłem Wojnarowa. Mecz nie obył się bez emocji, awantur i kontrowersji. Zawodnicy z Limanowej kończyli mecz w dziewiątkę, ponadto czerwoną kartkę otrzymał trener Płomienia oraz zawodnik na ławce rezerwowej. Zarząd Płomienia oraz trener są zbulwersowani poziomem sędziowania jaki zastali w Wojnarowej. Spotkanie sędziował Piotr Firlit z Gorlic.

Orzeł Wojnarowa vs. Płomień Limanowa – 2:2

31′ – 0:1 Odziomek
55′ – 1:1
65′ – 2:1 (rzut karny)
88′ – 2:2 Tomasz Łątka

Czerwone kartki otrzymali: Konrad Koza w 60 minucie, Łukasz Koza w 65 minucie, Mateusz Guzik oraz Piotr Pietruch (trener Płomienia) za uwagi pod adresem sędziego głównego w doliczonym czasie gry.

Płomień Limanowa: Ł. Koza – Pietruch (70′ – Sz. Koza), J. Guzik, Zawada, Bukowiec – Michura, Jantas (46′ – K. Koza), T. Łątka, Kaim – Odziomek, Kowalczyk (66′ – Wydra).

Zarząd Płomienia Limanowa, działacze oraz trener nie kryją zbulwersowania po wyjazdowym meczu do Wojnarowej. Obsada sędziowska tego spotkania od początku budziła wielkie wątpliwości. Sędzia główny oraz obserwator spotkania należą do Gorlickiego Podokręgu Piłki Nożnej a Orzeł Wojnarowa to ubiegłoroczny zwycięzca gorlickiej A klasy. Zawodnicy drużyny gości nie wytrzymywali już nerwowo po kolejnych kuriozalnych decyzjach sędziego, mimo to Płomień Limanowa w dziewiątkę doprowadził do wyrównania w 88 minucie. Niestety w kolejnym meczu przeciwko ULKS Korzenna zespół będzie bardzo osłabiony i będzie ciężko o punkty.

Wojciech Odziomek 0:1

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ZssRzYsRqV0[/youtube]

Tomasz Łątka 2:2

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=U0VbuFobHdM[/youtube]

Galeria zdjęć

[nggallery id=103]

zdjęcia: Emilia Mamak
Chcesz być na bieżąco? Otrzymywać powiadomienia o promocjach, rabatach i nowościach w KLI24.PL na skrzynkę pocztową?

Realizacja: Net-Factory