Organizacja ruchu we Wszystkich Świętych na terenie Limanowej

Tegoroczna akcja „Znicz” ruszy rano 31 października i potrwa do 03 listopada. Około 30 policjantów codziennie będzie patrolowało drogi naszego powiatu. 1 i 2 listopada nastąpi znaczna reorganizacja ruchu w Limanowej.

Wyłączone zostaną:

  • odcinek ul. Ks. Łazarskiego od skrzyżowania z ul. Mordarskiego w stronę cmentarzy,
  • odcinek ul. Bronisława Czecha od skrzyżowania z ul Owocową w stronę cmentarzy,
  • odcinek ul. Kusocińskiego od mostu na potoku Mordarka do ul. Szwedzkiej.

Dla uczestników uroczystości zostaną zorganizowane parkingi samochodowe przy

  • ul. Ks. Jońca, oraz przy ul. Szwedzkiej.

Ulica Bronisława Czecha od skrzyżowania z ul. Grunwaldzką do mostu na ul. Szwedzkiej będzie otwarta z uwagi na parkingi samochodowe wzdłuż jej ciągu. Ulica Kusocińskiego będzie otwarta dla ruchu jednokierunkowego od mostu w Sowlinach przy ul. Bronisława Czecha w stronę ul. Jońca gdzie będzie parking.

Z tego parkingu wyjazd będzie się odbywał ul Jońca do skrzyżowania z ul. Piłsudskiego. Ulica Szwedka będzie wyłączona z ruchu od skrzyżowania z ul. Jana Pawła II do cmentarzy. W te dni trzeba szczególnie uważnie patrzeć na znaki drogowe i je respektować. Na tych skrzyżowaniach gdzie ruch będzie najbardziej intensywny, policjanci pokierują kierowców, poinformują o objazdach.

Na drogach będzie obowiązywał zakaz ruchu pojazdów i zespołów pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 12 ton, 31 października 2014 roku w godzinach 18:00 – 22:00, oraz 01 listopada 2014 roku w godzinach 08:00 – 22:00.

źródło: KPP Limanowa
Chcesz być na bieżąco? Otrzymywać powiadomienia o promocjach, rabatach i nowościach w KLI24.PL na skrzynkę pocztową?

Realizacja: Net-Factory