Nagrody dla młodych – zdolnych z Mszany Dolnej

27 października br. podczas sesji Rady Gminy Mszana Dolna nagrodę Wójta Gminy Mszana Dolna za wybitne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury odebrał Krystian Kubowicz – młody wokalista z Kasiny Wielkiej. Wcześniej taką nagrodę otrzymała Claudia Kuczaj, również wokalistka, z Mszany Górnej
Obydwoje młodzi i zdolni mieszkańcy Gminy Mszana Dolna mają na swoim koncie sporo nagród i wyróżnień w różnych konkursach krajowych i międzynarodowych.

Claudia – zadziwia wszystkich, nie tylko niezwykłą jak na jej wiek dojrzałą barwą, świetną techniką śpiewu, ale zwykłą prostotą i dystansem wobec show-biznesu. Śpiewa dojrzale i z ogromną pasją, wykazuje przy tym niespotykaną determinację, nie bojąc się śpiewać nawet bardzo trudnych technicznie solówek. Swoje sukcesy buduje bez pospiechu bardzo ciężką pracą. Jej umiejętności potrafią niejednego zadziwić – zna dobrze m.in. technikę Complete Vocal Technique i potrafi zrobić z niej pożytek. Koncertuje solo oraz z zespołami: „Kapela N.” oraz „Talitha Kum”.

Krystian – to niezwykle utalentowany wokalista, uczeń Pracowni Muzycznej TRIOLKI w Rabce – Zdroju, nieustannie doskonalący swój warsztat wokalny; buduje własny repertuar, prezentuje się na wielu festiwalach krajowych i międzynarodowych. Jest wokalistą-solistą z bogatym już programem artystycznym, a także wokalistą renomowanego zespołu Triola. Jurorzy oceniający jego występy podkreślają niezwykłą interpretację utworów przez Krystiana, doskonały dobór repertuaru, tak w języku polskim jak i w angielskim, obycie sceniczne i oczywiście bardzo dobry warsztat muzyczny. W swojej ocenie zauważyli niezwykłe użycie różnorodnych środków muzycznych, jakby malowanie dźwiękiem.

źródło: UG Mszana Dolna
Chcesz być na bieżąco? Otrzymywać powiadomienia o promocjach, rabatach i nowościach w KLI24.PL na skrzynkę pocztową?

Realizacja: Net-Factory