Maria Lupa zwyciężczynią plebiscytu „Nauczyciel Małopolski 2014”

Zakończył się plebiscyt na Najlepszego Nauczyciela Małopolski 2014 organizowany przez gazetę „ Dziennik Polski”. Kandydatów do tego prestiżowego tytułu można było zgłaszać do 18 września do redakcji, a kolejnym etapem konkursu było głosowanie, które odbywało się poprzez: wypełnienie oryginalnych kuponów, drukowanych codziennie w ,,Dzienniku Polskim”, za pomocą SMS wysłanego na numer 72355, za pośrednictwem strony www.dziennikpolski24.pl oraz za pośrednictwem Facebooka. Jest nam niezwykle miło ogłosić, że główną nagrodę w kategorii Szkoła Podstawowa otrzymała Maria Lupa Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Męcinie.

Maria LupaGłównym celem plebiscytu było odnalezienie pedagogów, którzy traktują swoją pracę jak wyzwanie i podchodzą do niej z niesłabnącym zapałem, twórczych, nieszablonowych i pełnych nowych pomysłów. Takim pedagogiem jest bez wątpienia Maria Lupa czego świadectwem jest opinia współpracujących z Laureatką nauczycieli, uczniów oraz rodziców :

„Maria Lupa od wielu lat jest dyrektorem i pedagogiem Zespołu Szkół nr 1 im. św. Jana Pawła II w Męcinie. To osoba niesamowicie kreatywna, przedsiębiorcza, otwarta na innowacje pedagogiczne. Aktywnie współpracuje z instytucjami samorządowym i społecznością lokalną dzięki czemu szkoła może poszczycić się wspaniałymi warunkami do pracy i nauki. Jej niewątpliwy talent menadżerski, dydaktyczny jak również wychowawczy pozwala na utrzymanie wysokiego poziomu edukacji w placówce. Dzięki trosce pani Marii o wyposażenie w nowoczesny sprzęt multimedialny, pomoce dydaktyczne w szkole panuje bardzo przyjazny klimat do twórczej pracy.”

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyni konkursu, życząc dalszych sukcesów zawodowych.

źródło: UG Limanowa
Chcesz być na bieżąco? Otrzymywać powiadomienia o promocjach, rabatach i nowościach w KLI24.PL na skrzynkę pocztową?

Realizacja: Net-Factory