I Jesienny Zagórzański Bieg Przełajowy

W Kasinie Wielkiej na osiedlu Przymiarki rozegrany został I JESIENNY ZAGÓRZAŃSKI BIEG PRZEŁAJOWY. Do rywalizacji stanęło blisko 200 uczestników reprezentujących Gminę i Miasto Mszana Dolna w ośmiu kategoriach, z podziałem na dziewczęta i chłopców.

Na starcie zawodów pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Limanowskiego Jana Puchały oraz Wójta Gminy Bolesława Żaby, których organizatorem był Zagórzański Klub Sportowy „Kasina Wielka” oraz Zespół Placówek Oświatowych w Kasinie Wielkiej, zameldowali się uczniowie z Kasiny Wielkiej, Mszany Górnej, Lubomierza, Kasinki Małej, Olszówki i Mszany Dolnej. Rywalizacja toczyła się przy pięknej, słonecznej pogodzie i opatrzona była wspaniałym komentarzem Pana Czesława Fludera. W większości biegów walka o zwycięstwo trwała do ostatnich metrów. Radości triumfatorów nie było końca. Wszyscy sportowcy cieszyli się z ukończenia biegu. Pozytywne emocje towarzyszyły wszystkim uczestnikom zawodów.

W imieniu swoim własnym oraz wszystkich organizatorów zawodów składam serdecznie podziękowania sponsorom tj. Staroście Limanowskiemu Janowi Puchale, Wicestaroście – Franciszkowi Dziedzinie, Wójtowi Gminy Mszana Dolna Bolesławowi Żabie, Cukiernikowi z Kasiny Wielkiej – Bolesławowi Jani, Prezesowi Banku Spółdzielczego w Mszanie Dolnej Jerzemu Wójciakowi oraz właścicielom działek, po których przebiegały trasy biegów, a także wszystkim, którzy czynnie wzięli udział w przygotowaniu i przeprowadzeniu zawodów – wyrazy wdzięczności za udzielone wsparcie przekazuje Jan Ziemianin – Prezes ZKS „Kasina Wielka”.

Wszystkim zawodnikom i ich opiekunom serdeczne gratulujemy udanych startów w zawodach.

Galeria zdjęć

[nggallery id=110]

źródło: UG Mszana Dolna
Chcesz być na bieżąco? Otrzymywać powiadomienia o promocjach, rabatach i nowościach w KLI24.PL na skrzynkę pocztową?

Realizacja: Net-Factory