Siłownia plenerowa przy boisku pod Szpitalem

Już niebawem zostanie oddana do użytku publicznego plenerowa siłownia przy ulicy Kusocińskiego w pobliżu boiska sportowego pod Szpitalem Powiatowym. Zakup sprzętu był możliwy dzięki zwycięstwu w dwóch edycjach Sportowego Turnieju Miast i Gmin, to właśnie nagrody finansowe zdobyte w tych turniejach zostały przekazane na wykonanie tej inwestycji.

Miejmy nadzieję, że nowopowstające miejsce rekreacji przyczyni się do zwiększenia aktywności Limanowian oraz integracji lokalnej.

Władze Miasta Limanowa o inwestycji.

Inwestycja jak najbardziej trafiona. Z roku na rok obserwuje się coraz większą aktywność mieszkańców w szczególności na ulicy Kusocińskiego, czyli tzw. Bulwarach. Coraz więcej osób biega, spaceruje. Taka siłownia to kolejny atut i plus na korzyść miasta. Być może grono osób aktywnych w Limanowej dzięki takiej siłowni powiększy się o kolejne kilkadziesiąt a może i więcej osób.

Nie chcę nawet myśleć i wierzę, że za pół roku nie będę musiał pisać, że połowa sprzętu została skradziona… Miejmy nadzieję, a tym czasem oczekujmy na oddanie inwestycji do użytku.

Siłownia plenerowa

źródło: UM Limanowa
Chcesz być na bieżąco? Otrzymywać powiadomienia o promocjach, rabatach i nowościach w KLI24.PL na skrzynkę pocztową?

Realizacja: Net-Factory