Nowa świetlica w Siekierczynie

W sołectwie Siekierczyna nr 2 oddano do użytku nową świetlicę wiejską mieszczącą się w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej. Uroczystość była powiązana z festynem, który rozpoczął się w godzinach południowych programem dla najmłodszych uczestników. Zabawa z animatorami, malowanie twarzy, konkursy z nagrodami oraz „dmuchaniec” – to tylko niektóre atrakcje jakie czekały na dzieci.

Kolejnym punktem programu była msza św. w intencji strażaków i ich rodzin, którą  odprawił proboszcz Parafii w Siekierczynie ks. Marian Cebula.

Uroczystego otwarcia zmodernizowanego budynku dokonał Wójt Gminy Limanowa Władysław Pazdan wraz z Radnym Gminy Limanowa Markiem Boruckim. Wójt zaznaczył, że mnogość zrealizowanych inwestycji w Siekierczynie nr 2 jest pokłosiem „grania do jednej bramki”. Działania podejmowane w zgodzie procentują, a przykładem tego może być właśnie sołectwo Siekierczyna nr 2, gdzie udaje się wykonać wiele inwestycji dla dobra mieszkańców.

Podczas trwania uroczystości z pokazem tańca zaprezentowały się dziewczęta z Zespołu Szkół nr 2 w Starej Wsi, przygotowane przez Wiesławę Boruta. Zadbano także o odpowiednią oprawę muzyczną spotkania.

Remont nowooddanej do użytku świetlicy kosztował ponad 60 tys. złotych.

Świetlica

źródło: UG Limanowa
Chcesz być na bieżąco? Otrzymywać powiadomienia o promocjach, rabatach i nowościach w KLI24.PL na skrzynkę pocztową?

Realizacja: Net-Factory