Gminny Kalendarz Sportowy na rok szkolny 2014/2015

W dniu 17 września 2014 r. w Urzędzie Gminy Limanowa odbyło się spotkanie w sprawie ustalenia Kalendarza Szkolnych Zawodów Sportowych o Mistrzostwo Gminy Limanowa na rok szkolny 2014/2015 Szkół Podstawowych i Gimnazjów.

W spotkaniu uczestniczyli Sekretarz Gminy Marek Ziaja, Wojciech Korabik odpowiedzialny m.in. za dział sportu w Urzędzie Gminy oraz nauczyciele wychowania fizycznego z placówek oświatowych z terenu Gminy Limanowa.

Sekretarz Marek Ziaja podziękował nauczycielom za dotychczasową współpracę i sprawny przebieg zawodów sportowych w minionym roku szkolnym zawodów. Wyraził uznanie dla nauczycieli za sukcesy sportowe uczniów, które jak podkreślił są efektem m.in. ich zaangażowania i pracy z dziećmi i młodzieżą.

Podczas spotkania zatwierdzono harmonogram zawodów w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Gimnazjady Młodzieży, ustalono kwestie dowozu uczniów na zawody sportowe oraz zakupu nagród. Zawody sportowe w roku  szkolnym 2014/2015 zorganizowane zostaną w takich dyscyplinach jak: halowa piłka nożna dziewcząt i chłopców, piłka siatkowa dziewcząt i chłopców, drużynowy i indywidualny tenis stołowy, koszykówka dziewcząt i chłopców, biegi narciarskie, piłka ręczna dziewcząt i chłopców, unihokej dziewcząt i chłopców, turniej bezpieczeństwa w ruchu drogowym, oraz „7-ki” i „6-ki” piłkarskie.

Zachęcamy uczniów do licznego udziału w zawodach i osiąganiu licznych sukcesów także na wyższych szczeblach rywalizacji sportowej.

źródło: UG Limanowa
Chcesz być na bieżąco? Otrzymywać powiadomienia o promocjach, rabatach i nowościach w KLI24.PL na skrzynkę pocztową?

Realizacja: Net-Factory