W Łososinie Górnej zdawali na pierwsze stopnie w Karate Kyokushin

8 października w sekcji Łososina Górna, którą od marca 2013 roku prowadzi sensei Marcin Guzik odbył się egzamin na stopnie dziecięce dla szóstki karateków z Łososiny Górnej, którzy w czasie letniego egzaminu w czerwcu byli chorzy i nie mogli wziąć w nim udziału. W czasie wtorkowego treningu komisja egzaminacyjna, w składzie: sensei Zbigniew Goliński III Dan oraz sensei Marcin Guzik I Dan egzaminowała szóstkę karateków z Łososiny Górnej. Senseie obserwowali całą grupę, jednak uważniej przyglądali się zdającym. Egzamin rozpoczął się o godzinie 17.30 i trwał do 19.00.

Jestem pod wrażeniem umiejętności jakie prezentują młodzi adepci Karate Kyokushin z Łososiny Górnej, mimo, iż sekcja w Łososinie Górnej działa dopiero kilka miesięcy, widzę potencjał i ogromne predyspozycje u wielu młodych trenujących pod okiem sensei Marcina Guzika. Wszystkim zdającym serdecznie gratuluję i życzę dużo cierpliwości oraz wytrwałości w dalszym trenowaniu. OSU! – sensei Zbigniew Goliński po egzaminie.

Następny egzamin już pod koniec tego półrocza, przed feriami zimowymi!

Od siebie dodam krótko, iż jestem ogromnie dumny z wszystkich zdających, ale również z całej grupy, która wykazała się dużym zaangażowaniem w trening, który przy okazji egzaminu uważnie obserwował sensei Zbigniew Goliński. – sensei Marcin Guzik po egzaminie.

Galeria zdjęć:

[nggallery id=72]

Chcesz być na bieżąco? Otrzymywać powiadomienia o promocjach, rabatach i nowościach w KLI24.PL na skrzynkę pocztową?

Realizacja: Net-Factory