Nowa pracownia komputerowa w Słopnicach

Nowy rok szkolny 2013/2014 już na dobre rozpoczęty, od pierwszego dzwonka minął cały miesiąc. W związku z tym uczniowie Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Słopnicach mieli już okazję odbyć pierwsze zajęcia z informatyki w nowej sali komputerowej.

Nowa pracownia komputerowa została wykonana w okresie wakacji ze środków finansowych Gminy Słopnice. Sala została wyremontowana i wyposażona w nowy sprzęt komputerowy oraz meble. Łączna kwota wykonania tej inwestycji to ok. 76000 zł.

W kwocie tej zawiera się zakup: 25 komputerów stacjonarnych (monitor+komputer), oprogramowania, kart sieciowych, wykonanie instalacji elektrycznej (sieć + serwer), malowanie sali oraz wyposażenie jej w nowe krzesła, krzesła obrotowe, biurka i stoliki uczniowskie.

Warto dodać, że komputery są podłączone do Internetu, a także posiadają program„Opiekun Ucznia” chroniący uczniów przed niepożądanymi treściami i stronami internetowymi.

Nowa pracownia komputerowa została przeniesiona z dotychczasowej sali komputerowej do większego pomieszczenia – sali 305. Stanowi ona komfortowe i kompleksowo wyposażone zaplecze dydaktyczne dla uczniów naszego Gimnazjum.

Dyrekcja oraz uczniowie Gimnazjum w Słopnicach na ręce Wójta Gminy Słopnice przekazują serdeczne podziękowania za wykonanie powyższej inwestycji.

Galeria zdjęć:

[nggallery id=65]

źródło: Gimnazjum w Słopnicach
Chcesz być na bieżąco? Otrzymywać powiadomienia o promocjach, rabatach i nowościach w KLI24.PL na skrzynkę pocztową?

Realizacja: Net-Factory