Gminne spotkanie nauczyli wychowania fizycznego

Gminne spotkanie nauczycieli

W dniu 18 września 2013 r. w Urzędzie Gminy Limanowa odbyło się spotkanie w sprawie ustalenia Kalendarza Imprez Sportowych o Mistrzostwo Gminy Limanowa na rok szkolny 2013/2014 Szkół Podstawowych i Gimnazjów.

W spotkaniu uczestniczyli Z-ca Wójta Gminy Limanowa – Franciszek Bieda, Sekretarz Gminy, a zarazem Kierownik Wydziału Organizacyjnego, Kultury i Promocji – Marek Ziaja oraz nauczyciele wychowania fizycznego z placówek oświatowych z terenu Gminy Limanowa.

Z-ca Wójta Franciszek Bieda podziękował za dotychczasową współpracę i pomoc w organizacji zawodów oraz poinformował o rozwijającej się bazie sportowej na terenie Gminy Limanowa. Jednocześnie zwrócił uwagę na powszechny problem nagminnych zwolnień uczniów z lekcji wychowania fizycznego. Sekretarz Marek Ziaja podziękował nauczycielom za duże zaangażowanie na polu kultury fizycznej.

Podczas spotkania zatwierdzono harmonogram imprez w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Gimnazjady, ustalono również kwestie dowozu uczniów na zawody sportowe oraz zakupu nagród. Zawody odbędą się w następujących dyscyplinach: halowa piłka nożna dziewcząt i chłopców, piłka siatkowa dziewcząt i chłopców, indywidualny tenis stołowy, koszykówka dziewcząt i chłopców, biegi narciarskie, piłka ręczna dziewcząt i chłopców, unihokej dziewcząt i chłopców, turniej bezpieczeństwa w ruchu drogowym, oraz „7-ki” i „6-ki” piłkarskie.

źródło: ug.limanowa.pl
Chcesz być na bieżąco? Otrzymywać powiadomienia o promocjach, rabatach i nowościach w KLI24.PL na skrzynkę pocztową?

Realizacja: Net-Factory