IV Otwarte Mistrzostwa Służb Mundurowych w Biegu Górskim

W dniu 7 lipca 2013 r. w ramach V Międzynarodowego Biegu Górskiego-Anglosaskiego „Limanowa Forrest” odbyły się „IV Otwarte Mistrzostwa Służb Mundurowych w Biegu Górskim”. W biegu wystartowało ponad 400 zawodniczek i zawodników, wśród których kilkadziesiąt osób to mundurowi reprezentanci Policji, Straży Granicznej, Biura Ochrony Rządu, Straży Pożarnej, Straży Miejskich, Służby Więziennej, Izby Celnej, Nadleśnictwa oraz Sił Zbrojnych RP.

Wyniki klasyfikacji „mundurowej” kobiet:

  • I miejsce: asp. Aleksandra Saraceń-Szyszka z Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie
  • II miejsce: post. Jolanta Latoń z Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie
  • III miejsce: sierż. Katarzyna Żurek z Biura Ochrony Rządu

Wyniki klasyfikacji „mundurowej” mężczyzn:

  • I miejsce: sierż. sztab. Jacek Michulec z Komendy Powiatowej Policji w Żywcu
  • II miejsce: mł. chor. Artur Kamiński z Biura Ochrony Rządu
  • III miejsce: mł. asp. Janusz Miketa z SPPP w Częstochowie

„Mundurowi” pamiętali również o najmłodszych uczestnikach „Forresta”, nagradzając ich policyjnymi maskotkami, jak również, w ramach akcji „Z NAMI BEZPIECZNIEJ” wręczyli wszystkim dzieciom zawieszki oraz opaski odblaskowe. Dzięki nim „dzieciaki” będą bardziej widoczne, a zarazem bezpieczniejsze na naszych drogach.

W trakcie biegu prowadzona była akcja charytatywna na rzecz Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych im. Jana Pawła II w Tymbarku. Uczestnicy „Forresta”, po raz kolejny nie pozostali obojętni na los dzieci i czynnie ją wsparli.

W imieniu Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji – Region IPA Limanowa oraz Klubu Sportowego „Limanowa Forrest” składam serdeczne podziękowania dla wszystkich osób uczestniczących w Biegu Górskim, za stworzenie miłej, sportowej i rodzinnej atmosfery oraz czynnie uczestniczącym w akcji charytatywnej. Dziękuje również sponsorom, służbom mundurowym, ratowniczym i medycznym oraz wolontariuszom za pomoc w organizacji i zabezpieczeniu biegu.

[nggallery id=57]

info: Jarosław Pachut
Chcesz być na bieżąco? Otrzymywać powiadomienia o promocjach, rabatach i nowościach w KLI24.PL na skrzynkę pocztową?

Realizacja: Net-Factory