Tenisiści z Łososiny Górnej – wizyta w UKS Płomień Limanowa

Sport to zdrowie!

Zdecydowanie tak, idealnym przykładem tego powiedzenia jest Uczniowski Klub Sportowy Płomień Limanowa działający przy Zespole Szkół Samorządowych nr 4 w Limanowej. Dzisiaj, przed 17.00 wybrałem się na trening sekcji tenisa stołowego. Zobaczcie co z tego wyszło.

Pod okiem trenerów na sali gimnastycznej w ZSS nr 4 w Limanowej, dzieci, kadeci, juniorzy oraz seniorzy ćwiczą by z treningu na trening być coraz lepszym. Każdy mecz, każdy set musi być walką nie tyle o wygraną co walką ze samym sobą. Na każdym treningu należy wychodzić poza własne bariery. Nawet dla tych najmłodszych, których poniżej zobaczycie na zdjęciach każdy udział w turnieju, każdy zdobyty punkt jest walką o kolejne doświadczenie, umiejętności, które w przyszłości zaprocentują zwycięstwami i licznymi pucharami.

[singlepic id=1694 w=180 h= mode=watermark float=right]UKS Płomień Limanowa występuje w II, IV oraz V Lidze Tenisa Stołowego w Polsce. Zawodnicy UKS-u zdobywają laury na turniejach powiatowych, rejonowych, wojewódzkich i ogólnopolskich. Ogromny sukces z ostatnich dni to Mistrzostwo Polski zdobyte przez młodych zawodników (rocznik 2002 i młodsi), tj. Bartosza Sułkowskiego i Dawida Kosmala w Ogólnopolskim Drużynowym Turnieju Uczniowskim Klubów Sportowych o Puchar PZTS.

Tak poważna pozycja UKS-u w świecie tenisa stołowego w Polsce nie byłaby możliwa bez współpracy z ludźmi życzliwej woli, bez sponsorów oraz bez wkładu finansowego instytucji z powiatu limanowskiego. Klub jest wizytówką i chlubą ziemi limanowskiej. Zawodnicy godnie reprezentują nasz region i dzielnie stają do walki o punkty z przeciwnikami z dużo większych ośrodków.

Galeria zdjęć z dzisiejszego treningu:

[nggallery id=25]

A tutaj zapraszam Was na stronę internetową UKS-u Płomień Limanowa oraz fanpage na Facebooku.

Sam trenuję kilkanaście lat kyokushin w Limanowskim Klubie Karate Kyokushin, wiem co to poświęcenie, wyrzeczenia, litry wylanego potu na treningu. Doceniam i szanuję każdego kto nie marnuje swojego czasu, kto ma pasję i ją całym sobą realizuje. A zawodnicy UKS-u są właśnie takimi ludźmi. Chwała im za to.

Już niebawem wpis o limanowskim kyokushin, zdjęcia oraz filmy – jak zawsze.

Do następnego, hej!

Chcesz być na bieżąco? Otrzymywać powiadomienia o promocjach, rabatach i nowościach w KLI24.PL na skrzynkę pocztową?

Realizacja: Net-Factory