IV Limanowa Forrest

W ubiegłą niedzielę odbył się IV Międzynarodowy Bieg Górski Limanowa Forrest.

W biegu wzięło udział ponad 300 osób z kraju, Europy a także i ze Świata. Oprócz amatorów biegania na Limanowa Forrest przyjechali najlepsi biegacze i biegaczki w kraju – medaliści Mistrzostw Polski. Na starcie nie zabrakło również zawodników z innych dyscyplin sportowych, którzy chcieli spróbować swoich sił w biegu górskim. Palący żar z nieba znacznie utrudnił niedzielny bieg zawodnikom. Mimo 30 stopni Celcjusza 1 lipca IV Limanowa Forrest przyciągnął masę ludzi, którzy podziwiali i gorąco dopingowali uczestników biegu górskiego.

W samo południe Mateusz Wroński prezes klubu sportowego Limanowa Forrest dał sygnał startu. Zawodnicy spod Zespołu Szkół Samorządowych nr 1 w Limanowej pobiegli na Miejską Górę (premia górska) i z powrotem pod ZSS nr 1.

Zwycięzca na premii z czasem 19 min 4 sekundy okazał się ukraiński zawodnik Sergii Rybak, który również z powrotem nie miał sobie równych. Ostatecznie z czasem 26 minut i 46 sekund Sergii Rybak zjawił się na mecie i pokonał konkurentów. Drugi był Dariusz Kruczkowski, trzeci Marcin Świerc.

Z tego miejsca serdecznie dziękuję Panu Przewodniczącemu Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji Jarosławowi Pachut, za udostępnienie zdjęć z tegorocznego Limanowa Forrest.

Hm za rok nie ma innej możliwości, idę biec w V Limanowa Forrest i zdam Wam obszerną relację z tego jak to wygląda od środka. Patrząc po zdjęciach atmosfera była przednia i mogę tylko żałować, że nie pobiegłem w tym roku.

Galeria zdjęć:

[nggallery id=8]

*cała galeria zdjęć znajduje się tutaj.

Był ktoś z Was w tym roku na Limanowa Forrest?

Chcesz być na bieżąco? Otrzymywać powiadomienia o promocjach, rabatach i nowościach w KLI24.PL na skrzynkę pocztową?

Realizacja: Net-Factory