Podsumowanie XIV Wiosennego Przeglądu Młodych Solistów 2015

W minioną sobotę w Bibliotece Publicznej w Tymbarku odbył się XIV Wiosenny Przegląd Młodych Solistów i Zespołów z Gminy Tymbark, organizowany przez Urząd Gminy i Bibliotekę Publiczną w Tymbarku. W tym roku w muzycznej rywalizacji udział wzięło blisko 250 uczestników – zespołów, solistów, duetów i grup tanecznych, którzy występowali w 5 kategorii wiekowych.

Występy zapoczątkowane przez najmłodszych wykonawców przenosiły publiczność do różnych muzycznych światów ‒ bajkowych i kolorowych, by ostatecznie za sprawą największych przebojów, zaprezentowanych przez starsze grupy wiekowe, znaleźć się na polskich i światowych scenach muzycznych.

Zmagania uczestników oceniała komisja konkursowa w składzie: Joanna Leśniak, Katarzyna Maludy, Jadwiga Franczak, która wyłoniła laureatów poszczególnych kategorii. Ostateczna klasyfikacja przedstawia się następująco:

Nagrody dla uczestników: artykuły biurowe, zabawki, sprzęt elektroniczny oraz słodycze i soczki ufundowali: Gminna Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii, Urząd Gminy w Tymbarku, GS Samopomoc Chłopska w Tymbarku, firma Tymbark. Dodatkową nagrodą specjalną dla laureatów starszych grup wiekowych (klasy 4-6 szkół podstawowych i gimnazjum) jest spotkanie z Liberem i Natalią Szroeder podczas tegorocznych Dni Tymbarku.

[nggallery id=218]

źródło: UG Tymbark
Chcesz być na bieżąco? Otrzymywać powiadomienia o promocjach, rabatach i nowościach w KLI24.PL na skrzynkę pocztową?

Realizacja: Net-Factory