Limanovia gromi lidera!

W pierwszym inauguracyjnym spotkaniu wyjazdowym zespół Limanovii Szubryt wysoko stosunkiem 0-4 pokonał aktualnego lidera tabeli 2 ligi MKS Kluczbork. Świetnie wprowadzili się nowi zawodnicy, których w dzisiejszym spotkaniu w podstawowym składzie pojawiło się aż 9-ciu. Podczas całego spotkania stroną dominującą był nasz zespół, czego efektem było wysokie zwycięstwo.

Już w 8’ Limanovia objęła prowadzenie. Zawodnicy podbudowani szybkim prowadzeniem zaczęli sobie śmielej poczynać w akcjach ofensywnych. I nie trzeba było długo czekać bo już w 17’ wyszli na dwubramkowe prowadzenie. W drugiej połowie trener miejscowych zdecydował się od początku na dwie zmiany. Do gry weszło dwóch nowych zawodników. Jeszcze nie zdążyli oswoić się z murawą, a już gospodarze stracili trzecią bramkę. W momencie, kiedy już zniechęceni miejscowi kibice postawą swojej drużyny zaczęli opuszczać stadion, dzieła zniszczenia dokonał bułgarski pomocnik Donczo Atanasov, który przejął dalekie podanie Piotra Komana od własnej bramki, wygrał pojedynek biegowy z Arianem, a będąc już oko w oko w polu karnym z bramkarzem gospodarzy nie dał mu szans, posyłając piłkę obok niego w długi róg bramki.

Skład Limanovii Szubryt: Mateusz Mika – Dawid Basta (77’ Bruno Żołądź), Michał Bierzało, Radosław Kulewicz, Łukasz Derbich, Donczo Atanasov, Piotr Koman, Miroslav Poliaček, Martin Pribula (74’ Arkadiusz Serafin), Łukasz Wolsztyński (78’ Damian Majcher), Rafał Wolsztyński (71’ Michał Grunt)

Skład MKS Kluczbork:  Oskar Pogorzelec – Marcin Tomaszewski (46’ Wojciech Hober), Łukasz Ganowicz, Mateusz Arian, Adam Orłowicz, Rafał Niziołek, Marcin Nowacki – Tomasz Swędrowski, Łukasz Reinhard, Michał  Kojder (46’ Jakub Grzegorzewski), Piotr Burski (76’ Piotr Kasperkiewicz)

Bramki:

  • 0-1  Łukasz Wolsztyński 8’
  • 0-2  Martin Pribula 17’
  • 0-3 Martin Pribula 48’
  • 0-4 Donczo Atanasov – 90’
źródło: Limanovia.net
Chcesz być na bieżąco? Otrzymywać powiadomienia o promocjach, rabatach i nowościach w KLI24.PL na skrzynkę pocztową?

Realizacja: Net-Factory