III Grand Prix o Puchar BeskidCard

15 marca na stacji narciarskiej Śnieżnica w Kasinie Wielkiej odbyły się ostatnie zawody i uroczyste zakończenie III Grand Prix o Puchar BeskidCard. Zarówno słoneczna aura, jak i liczne nagrody do zdobycia przyciągnęły szerokie grono zawodników.

Wielu z nich brało udział w poprzednich edycjach zawodów, jakie organizowane były przez cały sezon zimowy 2014/2015r na 10 stacjach narciarskich należących do wspólnego karnetu BeskidCard.

Na zakończenie imprezy organizatorzy dokonali aż dwukrotnego rozdania nagród – nagrodzono zwycięzców ostatniej edycji zawodów na Śnieżnicy, a następnie wszystkich sklasyfikowanych w Klasyfikacji Generalnej Grand Prix o Puchar BeskidCard – zawodników, którzy brali udział w zawodach na co najmniej 6 stacjach.

Impreza wieńcząca Grand Prix była połączona z ważną inicjatywą – przy stoku narciarskim znajdował się punkt pobrań komórek macierzystych na rzecz fundacji DKMS, gdzie każdy mógł się zarejestrować jako dawca i w ten sposób być może uratować komuś życie. Całe przedsięwzięcie przebiegało pod hasłem przewodnim fundacji: „Wspólnie przeciw białaczce”.

źróło: UM Limanowa
Chcesz być na bieżąco? Otrzymywać powiadomienia o promocjach, rabatach i nowościach w KLI24.PL na skrzynkę pocztową?

Realizacja: Net-Factory