VI edycja Bożonarodzeniowego Konkursu Plastycznego

W uroczystym podsumowaniu konkursu plastycznego wzięło udział 50 uczniów z oddziałów przedszkolnych, szkół podstawowych i gimnazjów z terenu miasta i gminy. Zadaniem jakiego podjęli się uczestnicy VI edycji konkursu było wykonanie ilustracji do słów „Niebiosa i ziemio, chwalcie Pana”, zaczerpniętych z Psalmu 148.

Od pierwszej edycji impreza jest organizowana pod honorowym patronatem Wójta Gminy Limanowa, a od bieżącego roku również Burmistrza Miasta Limanowa.

Oprawę uroczystości uświetnił DJ Lech Zwoliński, który z wielkim zaangażowaniem zabawiał zarówno dzieci, jak i dorosłych, organizując różnorodne konkursy i zabawy. Przygotowane atrakcje były okazją do wręczenia dzieciom dodatkowych upominków i słodyczy.

Jest już tradycją, że w organizację zabawy z ogromnym zaangażowaniem włączają się uczniowie gimnazjum szkoły. W tym roku były to: Monika Banach, Angelika Brewczyńska, Monika Dudek, Adela Juszczak, Marta Matląg, Agnieszka Moskal, Katarzyna Smorońska, Anna Smoter, Izabela Szczygieł, Kinga Twaróg, Agnieszka Zapała, Gabriela Zapała, Sylwia Żnińska.

Organizatorkami przedsięwzięcia były nauczycielki: Renata Lisek, Marta Machynia, Urszula Pałka, Beata Ryś, Maria Uryga i Wioletta Bukowiec.

Galeria zdjęć

[nggallery id=191]

źródło: UG Limanowa
Chcesz być na bieżąco? Otrzymywać powiadomienia o promocjach, rabatach i nowościach w KLI24.PL na skrzynkę pocztową?

Realizacja: Net-Factory