Przygotowania do rundy wiosennej trwają

Przygotowania do sezonu rozpoczęły się na dobre, zawodnicy seniorskiej drużyny LKS Płomień Limanowa w sobotę rozegrali pierwszy sparing z zespołem Barciczanki Barcice. Spotkanie odbyło się na boisku rezerwowym Barciczanki, które jak na warunki zimowe, było bardzo dobrze przygotowane.

Rywalem Płomienia był zespół Barciczanki Barcice, który w rundzie jesiennej zajął dobre 7 miejsce w rozgrywkach IV ligi. Pierwsza połowa była spotkania była wyrównana jeśli chodzi o grę. Natomiast wynik tego nie odzwierciedlał w żaden sposób bo Barciczanka wygrała tę część 3:0 strzelając w bardzo prosty sposób bramki. W pierwszej części Płomień osiągnął nawet przewagę przez kilkanaście minut, ale nie zdołał pokonać bramkarza rywali.

Po zmianie stron gra była bardziej chaotyczna, ale to zawodnicy z Łososiny Górnej mieli lekką przewagę w posiadaniu piłki. Mimo to, Barciczanka w końcówce spotkania potrafiła jeszcze podwyższyć wynik spotkania i wygrała cały mecz czteroma bramkami.

Pierwszy ciężki mecz okresu przygotowawczego za zawodnikami Płomienia, którzy musieli walczyć nie tylko z rywalem, ale i z ciężkimi warunkami zimowymi.

Kolejny mecz drużyna rozegra na sztucznej nawierzchni w Tylmanowej z Lubaniem.

Skrót spotkania z Barciczanką Barcice

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Eo0Ok1NSP1I[/youtube]

źródło: Płomień Limanowa
Chcesz być na bieżąco? Otrzymywać powiadomienia o promocjach, rabatach i nowościach w KLI24.PL na skrzynkę pocztową?

Realizacja: Net-Factory