Limanovia wzmocniona młodzieżowcami

Limanovia Szubryt pozyskała kolejnych zawodników, tym razem do ekipy z Limanowej dołączyło trzech młodzieżowców, którzy już od początku rundy wiosennej będą reprezentować barwy zespołu sponsorowanego przez pana Zbigniewa Szubryta.

Do Limanovii dołączyli: bliźniacy Rafał i Łukasz Wolsztyńscy z Górnika Zabrze, oraz bramkarz Amadeusz Skrzyniarz z Chrobrego Głogów.

Za Limanovia.net prezentujemy poniżej sylwetki nowych zawodników:

Rafał i Łukasz Wolsztyńscy – napastnik oraz pomocnik, urodzeni w 1995 roku, wychowankowie Concordii Knurów. Limanovia pozyskała ich na okres pół roku z Górnika Zabrze gdzie byli podstawowymi zawodnikami III ligowej drużyny rezerw.

Amadeusz Skrzyniarz – 20 letni bramkarz, wychowanek Orła Ząbkowice Śląskie. Okres juniorski spędził w Zagłębiu Lubin, gdzie później występował w Młodej Ekstraklasie. W sezonie 2013/2014 został włączony do pierwszego składu Zagłębia. Kilkukrotnie reprezentował Polskę U-19 i U-21 lat. Do Limanovii zawitał na pół roku.

Warto przypomnieć, że w ostatnich dniach do klubu dołączyli również inni zawodnicy, a są to obcokrajowcy:

  • Donczo Atanasow z Bułgarii (30 letni skrzydłowy),
  • Oleksandr Tarasenko – 29 letni pomocnik z ukraińskiego klubu PFK Sumy,
  • Martin Pribula ze Słowacji, który będzie występował na lewym skrzydle Limanovii (29 lat)
  • oraz Miroslav Poliaček, również ze Słowacji – jest to 31-letni środkowy pomocnik, pozyskany ze słowackiego Tatran Presov.

A już jutro 11 lutego o godzinie 16:00 na Słowacji Limanovia spróbuje swoich sił z FK Poprad (II ligowy zespół słowacki – trzeci poziom rozgrywek).

źródło: Limanovia.net
Chcesz być na bieżąco? Otrzymywać powiadomienia o promocjach, rabatach i nowościach w KLI24.PL na skrzynkę pocztową?

Realizacja: Net-Factory