Znamy laureatów Gminnego Konkursu Bożonarodzeniowego

Znamy laureatów Gminnego Konkursu Bożonarodzeniowego, organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Kamienicy.

W konkursie wzięło udział 167 uczniów, których  prace oceniali: Maria Winkiewicz (pracownik GOK – bibliotekarz) – przewodnicząca, Zofia Kuchnia (Pełnomocnik Wójta ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych), Maria Franczyk (emerytowany nauczyciel), Wiktoria Duda (emerytowany nauczyciel).

Laureatami w poszczególnych kategoriach zostali:

  • KATEGORIA: Grupy przedszkolne i klasy „O

I miejsce: Magdalena Kurzeja – Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szczawie, Karolina Hybel – Przedszkole Samorządowe w Kamienicy.

II miejsce: Jakub Opyd – Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szczawie, Natalia Mikołajczyk – Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamienicy, Martyna Mikołajczyk  – Szkoła Podstawowa  nr 2 w Kamienicy.

III miejsce: Weronika Kaim –  Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szczawie, Dawid Wilczyński –  Samorządowe Przedszkole  w Kamienicy, Marek Morzywołek – Zespół Szkoły i Przedszkola w Zbludzy.

Wyróżnienie: Mateusz Ruciński –  Zespół  Szkoły i Przedszkola  w Zbludzy. Martyna Kalicińska – Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szczawie.

  • KATEGORIA: Klasy I – III (Szkoła Podstawowa)

I miejsce: Aleksandra Faltyn – Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamienicy, Gabriela Janeczek – Świetlica Środowiskowa w Zbludzy, Joanna Wierzycka – Świetlica Środowiskowa w Zalesiu, Łukasz Franczyk – Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Zalesiu.

II miejsce: Szymon Wąchała – Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamienica, Witold Bieniek – Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamienicy, Filip Tokarczyk – Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamienicy, Maciej Chlipała – Szkoła Podstawowa nr 2 w Szczawie.

III miejsce: Magdalena Wąchała – Zespół  Szkoły i Przedszkola w Zbludzy, Łucja Wojtas – Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamienicy, Martyna Adamczyk – Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szczawie, Oskar Wierzycki – Szkoła Podstawowa  i Gimnazjum w Zalesiu.

Wyróżnienie: Marta Smajda – Szkoła Podstawowa nr 2 w Szczawie, Jakub  Groń – Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamienicy, Dominika Cepielik – Świetlica Środowiskowa w Kamienicy, Agnieszka Gorczowska – Szkoła Podstawowa w Zasadnem, Weronika Gancarczyk – Szkoła Podstawowa  i Gimnazjum w Zalesiu.

  • KATEGORIA: Klasy IV – VI (Szkoła Podstawowa)

I miejsce: Genowefa Smajda – Szkoła Podstawowa nr 2  w  Szczawie, Anna  Korus – Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamienicy,Łukasz Wierzycki – Świetlica Środowiskowa w Zalesiu, Katarzyna Cedzidło – Świetlica Środowiskowa w Zalesiu.

II miejsce: Izabela Talar – Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szczawie, Dominika Barnaś – Szkoła Podstawowa  nr 1 w Kamienicy, Zuzanna Gorczowska – Szkoła Podstawowa  nr 1 w Kamienicy, Patrycja Franczyk – Szkoła  Podstawowa  nr 1 w Kamienicy, Paulina Franczyk – Szkoła Podstawowa  nr 1 w Kamienicy, Paweł Sadowski – Szkoła Podstawowa  nr 1  w Kamienicy.

III miejsce: Wojciech Wąchała – Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamienicy, Marta Postrożna – Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Zalesiu, Klaudia  Jurkowska – Szkoła Podstawowa  nr 2 w Szczawie.

Wyróżnienie: Mateusz Czech – Szkoła Podstawowa  nr 1 w Kamienicy, Martyna Faron – Szkoła Podstawowa  nr 1 w Kamienicy, Karol Wąchała – Szkoła Podstawowa  w Zasadnem, Daniel Czech – Świetlica Środowiskowa w Zalesiu.

  • KATEGORIA: Gimnazjum

I miejsce: Przemysław Talar – Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szczawie, Kinga Postrożna – Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Zalesiu, Patryk Majewski – Gimnazjum w Kamienicy, Karolina Cedzidło – Świetlica Środowiskowa w Zalesiu.

II miejsce: Anna Gorczowska – Gimnazjum w Kamienicy, Aurelia  Gromala – Gimnazjum w Kamienicy, Paweł Wąchała – Gimnazjum w Kamienicy, Magdalena Nowak – Gimnazjum w Kamienicy.

III miejsce: Diana Wojtas – Gimnazjum w Kamienicy, Anna Sadowska – Gimnazjum w Kamienicy.

Wyróżnienie: Klaudia Czech – Gimnazjum w Kamienicy.

Prace Konkurs Bożonarodzeniowy

źródło: UG Kamienica
Chcesz być na bieżąco? Otrzymywać powiadomienia o promocjach, rabatach i nowościach w KLI24.PL na skrzynkę pocztową?

Realizacja: Net-Factory