Sukcesy kolędników z Męciny

I nagrodę w XV Wojewódzkim Przeglądzie Kolęd i Pastorałek Krakowiak wywalczyli uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Męcinie. Kolędnicy z „męcińskiej jedynki” tworzący grupę kolędniczą wywalczyli natomiast II miejsce podczas Gminnego Przeglądu Grup Kolędniczych w Starej Wsi.

W XV Wojewódzkim Przeglądzie Kolęd i Pastorałek gimnazjum z Męciny reprezentowała Patrycja Jabłońska, a w kategorii szkół podstawowych wystąpił duet – Urszula Woźniak i Jakub Jasiński. Występ spodobał się zarówno Komisji oceniającej jak i zgromadzonej publiczności, czego dowodem jest właśnie zdobyta I nagroda. Uczniowie wystąpili podczas gali laureatów, która odbyła się na scenie centrum miejskiego BONARKA City Center w ramach 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Uczniowie z ZS nr 1 kolejny sukces zdobyli w XIX Przeglądzie Grup Kolędniczych z terenu Gminy Limanowa, który odbył się w Starej Wsi. Kolędnicy w składzie: Piotr Kurczab, Szymon Jabłoński, Krzysztof Szczecina, Jakub Jasiński, Tomasz Kurczab i Kacper Olesiak z Zespołu Regionalnego Mali Męcinianie wywalczyli II miejsce.

Galeria zdjęć

[nggallery id=166]

źródło: UG Limanowa
Chcesz być na bieżąco? Otrzymywać powiadomienia o promocjach, rabatach i nowościach w KLI24.PL na skrzynkę pocztową?

Realizacja: Net-Factory