Kolędować każdy może 24-25 stycznia w Szczawie

W dniach 24 – 25 stycznia br. w Szczawie po roku przerwy odbędzie się kolejna edycja Dziecięcego Festiwalu Kolędowego „Kolędować każdy może”. W konkursie mogą wziąć udział soliści i duety w następujących kategoriach wiekowych:

1) kategoria przedszkolna: od lat 3 do klasy 0

2) kategoria młodsza szkolna: od klasy 1 do klasy 3

3) kategoria starsza szkolna: od klasy 4 do klasy 6

4) kategoria gimnazjalna: od klasy 1 do 3 gimnazjum

Warunkiem uczestnictwa w festiwalu jest zapoznanie się z regulaminem i wypełnienie karty zgłoszeniowej (do 17 stycznia 2015 r.), która jest tutaj do pobrania.

W sobotę 24 stycznia od godz. 10:00 w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szczawie odbędą się eliminacje wszystkich uczestników. Natomiast w niedzielę 25 stycznia o godz. 13:00 nastąpi ogłoszenie wyników, koncert laureatów i rozdanie nagród.

W niedzielę odbędzie się również „Festiwalowa loteria fantowa” oraz koncert byłych laureatów z poprzednich edycji festiwalu.

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do wzięcia udziału w XVIII Dziecięcym Festiwalu Kolędowym „Kolędować każdy może”!

Kierownik artystyczny: Paweł Orkisz.

Komitet festiwalu: Natalia Kuziel – prezes KSM, Paweł Talar – dyrektor ZSPiG Szczawa, ks. Leon Królczyk, ks. Łukasz Kita, Jadwiga Mazurek, Lucyna Kowalik, Lidia Faltyn, Sylwia Faltyn, Sylwia Rusnak, Dawid Opyd, Albert Rusnak, Edyta Kucia, Karolina Chlipała, Kinga Chlipała, Paweł Chrobak, Patryk Faltyn, Klaudia Faron, Adrianna Krzak, Alina Krzak, Agnieszka Marcisz, Julia Mazurek, Angelika Myjak, Dominika Opyd, Karolina Rusnak, Jan Sopata, Katarzyna Sopata, Patrycja Więcławek, Urszula Więcławek, Daria Cepielik, Monika Szlaga.

Organizatorzy:

  • Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży – Oddział Szczawa
  • Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szczawie
  • Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Szczawie

Partnerzy:

  • KGW Szczawa
  • OSP Szczawa

Kolędować każdy może

źródło: UG Kamienica
Chcesz być na bieżąco? Otrzymywać powiadomienia o promocjach, rabatach i nowościach w KLI24.PL na skrzynkę pocztową?

Realizacja: Net-Factory