Bal Karnawałowy w Żłobku Miejskim w Limanowej

W ubiegły czwartek w Żłobku Miejskim w Limanowej odbył się bal przebierańców dla dzieci. Dzieci i rodzice bardzo aktywnie włączyły się w przygotowanie bajkowych, kolorowych strojów. Od samego rana do żłobka podążał korowód: wróżek, księżniczek, spidermanów, piratów, motylków, biedronek i wiele, wiele innych barwnych postaci…

Czas karnawału to wyjątkowa okazja, do tego aby sprawić naszym dzieciakom ogromną radość płynącą z wesołych zabaw, tańców i przebierańców. W tym ważnym dniu wszystkie dzieci przebrane były w ciekawe i różnorodne karnawałowe stroje. Choć na chwilę wszyscy poczuli się jak w baśniowej krainie.

Nie zabrakło Kubusia Puchatka, Księżniczek, Tygrysków i Wróżek. Bal rozpoczął się tańcem zachęcającym dzieci do zabawy. Tańcom i pląsom nie było końca.

Impreza była bardzo udana, pełna tańców, śpiewów i prezentów, wszystko to w rytmie ulubionych dziecięcych przebojów. Dostarczyła dzieciom wiele radości i niezapomnianych wrażeń. Panie oprócz pięknego wystroju sali balowej, zadbały również o stroje, w których trudno je było rozpoznać .

Galeria zdjęć

[nggallery id=171]

źródło: UM Limanowa
Chcesz być na bieżąco? Otrzymywać powiadomienia o promocjach, rabatach i nowościach w KLI24.PL na skrzynkę pocztową?

Realizacja: Net-Factory