48 medali w 2014 roku dla karateków „Goliński Team”

Jak co roku pod koniec grudnia, na początku stycznia Limanowski Klub Kyokushin Karate prezentuje podsumowanie zakończonego roku. To był dobry rok! Podopieczni braci Golińskich zdobyli łącznie 48 medali, w tym 3 medale Pucharu Europy.

Obszerne podsumowanie działności LKKK w 2014 roku znajdziecie tutaj.

Zawodnicy klubu stanęli na podium Pucharu Europy i przyczynili się do pokaźnego dorobku medalowego Polski w Pucharze Europy w Sosnowcu. Klub stale się rozwija, trenują już nie tylko w Limanowej, ale w Łososinie Górnej, Brzeznej i w Nowym Sączu. Najbardziej cieszy postawa naszych najmłodszych karateków z grup dziecięcych, które pod okiem sensei Marcina Guzika nabierają wiedzy, umiejętności i doświadczenia, co zresztą przekłada się na wyniki osiągane na zawodach. To samo tyczy się kadetów i juniorów, którzy ciężko pracując na treningach grupy starszej zdobywają medale i z turnieju na turniej walcza o swoje nazwisko i pozycję w świecie kyokushin. Limanowscy wojownicy spod znaku „Goliński Team” tak jak przed laty bracia Golińscy, tak teraz oni, idąc w ślady swoich trenerów, zdobywają medale a swoją postawą pokazują, że są przyszłością tego klubu. Praca instruktorów i trenerów nie idzie na marne – to cieszy i motywuje.

Klub się rozwija i nadal będziemy dążyć tą drogą.

Nasza działalność nie miałaby miejsca gdyby nie pomoc urzędów, sponsorów, ludzi dobrej woli, którzy zawsze chętnie wspierają nasz klub. Nie jesteśmy w stanie wymienić wszystkich ludzi, którzy nam pomagają, ale to dzięki Wam nasz klub istnieje, może realizować swoje statutowe cele, jeździć po Polsce i Europie i walczyć o najwyższe miejsca.

Z tego miejsca w imieniu całego Zarządu oraz zawodników chcemy w szczególności podziękować panu Tomaszowi Pasykowi (TOMTRANS) za nieocenioną pomoc, dzięki, której możemy sławić nasze miasto Limanowa w Polsce, na matach Europy i Świata!

– Prezes LKKK podsumowując kolejny rok działalności.

źródło: Limanowski Klub Kyokushin Karate
Chcesz być na bieżąco? Otrzymywać powiadomienia o promocjach, rabatach i nowościach w KLI24.PL na skrzynkę pocztową?

Realizacja: Net-Factory