Stara Wieś po raz drugi wsparła SZLACHETNĄ PACZKĘ

W myśl tegorocznego hasła „Jeden za wszystkich wszyscy za jednego” Szkolne Koło Caritas z Zespołu Szkół Nr 1 w Starej Wsi po raz kolejny z radością dołączyło do Drużyny SZLACHETNEJ PACZKI.

Wolontariusze i opiekunowie SKC podobnie jak w zeszłym roku zaangażowali wszystkich uczniów, nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi Zespołu Szkół Nr 1, a także mieszkańców Starej Wsi do niesienia bezinteresownej pomocy i zwrócenia uwagi na los drugiego człowieka. Wspólnie podjęliśmy wyzwanie niesienia mądrej pomocy przygotowując SZLACHETNĄ PACZKĘ dla rodziny 3 letniej Kasi, która od urodzenia choruje na rdzeniowy zanik mięśni. Dzięki dobroci i hojności wielu osób podarowaliśmy „naszej rodzinie” 19 paczek, w których znalazły się wszystkie niezbędne produkty z listy, w tym mata rehabilitacyjna dla Kasi zakupiona dzięki funduszom zebranym podczas szkolnego kiermaszu charytatywnego słodkich babeczek muffinek pt. „Zasmakuj w tym co DOBRE”.

Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że w tym szczególnym czasie oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia mogliśmy podzielić się naszą wrażliwością i życzliwością oraz wykonać ten serdeczny gest w postaci SZLACHETNEJ PACZKI, który wywoła uśmiech na twarzach obdarowanej przez nas rodziny.

źródło: UG Limanowa
Chcesz być na bieżąco? Otrzymywać powiadomienia o promocjach, rabatach i nowościach w KLI24.PL na skrzynkę pocztową?

Realizacja: Net-Factory