Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego w Mszanie Dolnej

Dla niektórych był to pierwszy turniej tańca w życiu, dla innych kolejny w tanecznej karierze. Jedno jest pewne, w sobotę 13 grudnia w czasie IX Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Mszana Dolna na parkiecie królowali najmłodsi tancerze.

Pierwszy blok tancerzy do lat siedmiu rozpoczął się w samo południe. Barwny tłum zajął prawie cały parkiet, wszyscy tancerze starali się jak umieli, a najwięcej radości sprawił wszystkim szalony rock’n’roll. Im wyżej, tym było trudniej, już ośmiolatkowie, którzy „rokują” mają za sobą czas treningów, przygotowań, profesjonalizm można wyłapać gołym okiem, natomiast reszta należała do sędziów.

Spośród tej zachwycającej grupy wybrać prawdziwe diamenty. Zawsze jest ciężko ogłosić ocenę widząc często tak małych emocjonalnie zaangażowanych tancerzy. Udało się wszystko pogodzić, medal dostał każdy uczestnik turnieju, a smutne miny rozweselił występ animatorów z grupy Św. Mikołaja.

By móc spokojnie wirować na parkiecie w pracę i przygotowanie turnieju corocznie zaangażowany jest Miejski Ośrodek Kultury, Klub Tańca Prestige, rodzice tancerzy, jak również ogromna grupa sponosorów. Urząd Miasta ze swojej strony udziela wsparcia w ramach dotacji z Gminnego Programu Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i tym sposobem z roku na rok na Turniej organizowany w Mszanie Dolnej przybywają pary z odległych miejsc.

Za rok czeka nas jubileuszowa edycja tego wydarzenia, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tegorocznego turnieju w naszej galerii.

Galeria zdjęć

[nggallery id=141]

źródło: UM Mszana Dolna
Chcesz być na bieżąco? Otrzymywać powiadomienia o promocjach, rabatach i nowościach w KLI24.PL na skrzynkę pocztową?

Realizacja: Net-Factory