Młodzi piłkarze z Kamienicy najlepsi w powiecie

28 grudnia odbyły się finałowe zawody XXI Halowego Turnieju o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego w kategorii żaków, orlików i młodzików. Świetnie zaprezentowały się startujące w turnieju drużyny MUKS Halny Kamienica, które w kategorii orlików i młodzików okazały się najlepsze, a w kategorii żaków drużyna wywalczyła III miejsce.

W turnieju startowało po 6 najlepszych drużyn w każdej kategorii wiekowej z powiatu Limanowskiego.

Drużyna młodzików rocznik 2002/2003 po zwycięstwach w grupie z drużynami: Zenit Kasinka Mała – 2:0, Limanovią II – 3:0 oraz w półfinale z Sokołem Słopnice – 2:0 awansowała do finału, w którym jeszcze raz pokonała Zenit Kasinka Mała 1:0. Najlepszym bramkarzem turnieju został K. Ochman – MUKS Halny.

Skład drużyny: K. Ochman, B. Żak, B. Majchrzak, J. Tokarczyk, F. Faron, J. Chlipała, M. Piszczek, K. Kołodziej, W. Wąchała,  B. Bednarek,  P. Witteczek.

Drużyna orlików rocznik 2004/2005  po zwycięstwach w grupie z Płomieniem Limanowa – 3:0 i Mordarką – 4:1, w półfinale pokonała Sokół Słopnice 3:0. W finale wysoko zwyciężyła Harnasia Tymbark 5:1. Najlepszym bramkarzem turnieju został H. Gurgul – MUKS Halny.

Skład drużyny:  H. Gurgul, A. Sikora, D. Faltyn, M. Czech, M. Kutwa, J. Ligęza, Sz. Konopka, K. Czepielik, K. Potoniec.

Drużyna żaków rocznik 2006/2007 po zwycięstwie w grupie z Orkanem Szczyrzyc 1:0 oraz  porażce z Limanovią 1:0, w półfinale nieznacznie uległa Orkanowi Niedźwiedź 2:1. W meczu o III miejsce pokonała w rzutach karnych Limanovię 1:1 (karne 6:5).

Skład drużyny: K. Zygmunt, A. Opyd, A. Witteczek, P. Biedroń, B. Rusnak, J. Syktus.

Szczegółowe wyniki dostępne na stronie Urzęgu Gminy Kamienica.

muks3

źródło: UG Kamienica
Chcesz być na bieżąco? Otrzymywać powiadomienia o promocjach, rabatach i nowościach w KLI24.PL na skrzynkę pocztową?

Realizacja: Net-Factory