Dzień Przedszkolaka w Męcinie

19 września 2014 r. obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Świętowanie, dzieci rozpoczęły audycją radiową dedykowaną całej społeczności szkolnej. W tym dniu przedszkolaki z poszczególnych grup przybyły ubrane w trzech różnych kolorach. Brały udział w zabawach muzyczno – ruchowych, tanecznych oraz zabawach integracyjnych mających na celu wzajemne poznanie się przedszkolaków. Po zabawach dzieci zaproszone zostały na poczęstunek.

Oświęcie przedszkolaków pamiętał również Samorząd Uczniowski, który zaprezentował inscenizację do wiersza Jana Brzechwy „Stefek Burczymucha”. Dla najmłodszych zorganizowano także konkurs plastyczny w formie prac grupowych pt. „Moje wymarzone przedszkole”. Wszystkie dzieci za udział w konkursie otrzymały słodycze. W ramach akcji „Bezpieczne Przedszkolaki”, dzieci otrzymały odblaskowe znaczki ufundowane przez Panią Dyrektor.

Obchody Dnia Przedszkolaka zakończyły się występem dla rodziców. Dzieci z radością zaprezentowały wierszyki oraz zaśpiewały i zilustrowały ruchem piosenkę „Przedszkole drugim domem jest”.

Dzień Przedszkolaka

źródło: UG Limanowa
Chcesz być na bieżąco? Otrzymywać powiadomienia o promocjach, rabatach i nowościach w KLI24.PL na skrzynkę pocztową?

Realizacja: Net-Factory