Dwójka limanowian powalczy o medale na Mistrzostwach Europy!

Już w najbliższy weekend dwójka limanowian tj. Mateusz Puch oraz Patrycja Kogutowicz powalczy w Katowicach w najważniejszym turnieju tego roku w ich kategorii wiekowej tj. Mistrzostwach Europy Karate Kyokushin. 

Limanowski Klub Kyokushin Karate a zarazem nasz kraj – Polskę, miało reprezentować trzech zawodników: Mateusz Puch, Patrycja Kogutowicz oraz Oskar Kumor, jednak z powodu kontuzji jaką nabawił się w trakcie przygotowań, w turnieju nie weźmie udział Oskar Kumor. Tak więc, dwójka limanowian: Mateusz Puch oraz Patrycja Kogutowicz w sobotę będą reprezentować nasz kraj na Mistrzostwach Europy Juniorów.

W sobotę cała Limanowa trzyma kciuki za Mateusza i PatrycjęO wynikach klub będzie informować na bieżąco na stronie na Facebooku. Zapraszamy na fanpage LKKK.

Dwójka naszych karateków już jutro wyruszy wraz ze mną do Katowic by w sobotę walczyć w najbardziej prestiżowym turnieju tego roku w kategorii juniorów. To już ostatnie godziny dzielą nas od rozpoczęcia pierwszych walk. Jutro, zaraz po przyjeździe czeka nas weryfikacja oraz badania lekarskie. A w sobotę od samego rana rozpoczną się walki eliminacyjne. Patrycja oraz Mateusz są bardzo dobrze przygotowani. Jestem dobrej myśli i wierzę w ich możliwości. Ja, cały Limanowski Klub Kyokushin Karate oraz społeczność Karate Kyokushin na ziemi limanowskiej w sobotę będzie trzymać kciuki za tych dwoje młodych wojowników. Bądźmy dobrej myśli. Sensei Zbigniew Goliński po ostatnim treningu przed ME Juniorów.

Galeria zdjęć:

[nggallery id=75]

Kategorie: Informacje, Wydarzenia
Chcesz być na bieżąco? Otrzymywać powiadomienia o promocjach, rabatach i nowościach w KLI24.PL na skrzynkę pocztową?

Realizacja: Net-Factory